Oglądasz: Strona główna » Otchłań namiętności nowe odcinki 155-159. Ślub Elisy i Damiana. Elisa bliska śmierci - zdjęcia
top 10 seriali

Otchłań namiętności nowe odcinki 155-159. Ślub Elisy i Damiana. Elisa bliska śmierci - zdjęcia

Otchłań namiętności odcinki 155-159 od poniedziałku, 3.06.2013, do piątku, 7.06.2013. Od 3 czerwca tylko jeden odcinek Otchłani namiętności. Co się wydarzy w telenoweli Otchłań namiętności? Jak potoczą się losy Elisy (Angelique Boyer) i Damiana (David Zepeda)? Otchłań namiętności odc. 155-159 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu Otchłań namiętności?

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 155 - poniedziałek, 3.06.2013

Braulio prosi Elisę o zgodę na kilkudniowy nocleg w jej domu, żeby ochronić Dolores przed Horaciem. Carmila czyni wyrzuty Carito, że dogadała się z Elisą.

Gael błaga Elisę, żeby do niego wróciła, bo bardzo ją kocha i nie chce już być z Palomą. Elisa przypomina mu, że wkrótce zostanie ojcem i nie może porzucać ciężarnej żony. Gabino wręcza Alfonsinie czek, aby podpisać z nią umowę i zostać wspólnikiem jej przetwórni. Alfonsina oznajmia mu, że nigdy do tego nie dopuści i przyznaje, że oszukała go, żeby odzyskać pieniądze, jakie ukradł razem z Paolo.

Gabino chce popełnić samobójstwo. Carmina powstrzymuje go. Oboje rozpaczają nad swoimi niepowodzeniami oraz nędzą. Elisa i Damian zawierają spółkę. Elisa proponuje Damianowi, żeby się pobrali i połączyli wspólne wysiłki, pod warunkiem, że nie będą ze sobą sypiać. Chce ona w ten sposób zatrzymać Gaela przy Palomie, aby w końcu mógł zaznać szczęścia u boku żony.

Damian zaprasza Gaela i Palomę na swoje zaręczyny. Gael uprzedza Damiana, że nie pozwoli mu poślubić Elisy. Horacio dziękuje Antonii za pomoc i opuszcza hacjendę Arango.

>>> Koniec Otchłani namiętności. Kiedy ostatni odcinek? Otchłań namiętności odc. 162 ostatni przesunięty na 12.06.2013!

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 156 - wtorek, 4.06.2013

Alfonsina urządza przyjęcie, aby ogłosić zaręczyny Elisy i Damiana. Mężczyzna wygłasza przemowę, podczas której wyznaje ukochanej swoje uczucia i wręcza jej pierścionek. Gael próbuje zakłócić ceremonię. Pyta Elisę, co musi zrobić, aby do niego wróciła. Damian bratu, że przekona go jak kocha Elisę. Zbliża się do narzeczonej i zaczyna ją całować.

Carminę nawiedzają duchy wszystkich jej ofiar. Nastepnego dnia Carmina oferuje swoją pomoc Gaelowi. Razem chcą zniszczyć ślub Elisy i Damiana. Alfonsina przy wszystkich gościach prosi Elisę o wybaczenie. Dziewczyna nie wierzy w szczerość jej słów.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 157 - środa, 5.05.2013

Po odejściu Elisy, Lolita jest bardzo zdenerwowana. Wyznaje Palomie, że Elisa zostawi Damiana przy ołtarzu.Elisa żąda, by Carmina oddała jej suknię jej matki, gdyż chce założyć ją na własny ślub. Ciotka nie protestuje. Dziewczyna postanawia od razu założyć strój. Carmina korzysta z okazji i zamyka ją w domu.

Gael przychodzi jej z pomocą. Zaniepokojony Damian czeka przed kościołem. Jest zdegustowany, gdy Elisa przyjeżdża wreszcie konno z Gaelem. Podczas wesela wychodzą na jaw rodzinne sekrety. Gael poddaje się namiętności i kocha się z Palomą.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 158. Noc poślubna Elisy i Damiana - ZDJĘCIA >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 158 - czwartek, 6.05.2013

Damian i Elisa spędzają razem namiętną noc poślubną w chatce na plaży. Z oddali obserwuje ich Gabino. Carmina spotyka się z Ramoną, aby odbyć z nią szczerą rozmowę. Braulio jest zirytowany zachowaniem Vincenta. Po ostrej wymianie zdań, zadaje mu cios.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 159 - piątek, 7.05.2013

Przerażony Damian wiezie ugryzioną przez węża Elisę do szpitala. Dziewczyna jest w bardzo złym stanie. Prawnik radzi Gaelowi, by wprowadził się do hacjendy i odzyskał należną mu część majątku. Paloma nie ma ochoty mieszkać pod jednym dachem z Elisą i Damianem.

Roztrzęsiona Paloma mówi Gaelowi, że ich małżeństwo było pomyłką. Gdy wszystkie metody zawodzą Ramona postanawia uleczyć Elisę swoimi magicznymi sposobami. Alfonsina i Damian wykradają dziewczynę ze szpitala.

Tymczasem Gabino mówi Carminie, że pozbył się jej siostrzenicy i teraz prawdopodobnie Elisa już nie żyje. Później Gabino grozi bronią Palomie. Jest gotów ją zabić, ale Vicente interweniuje i prosi żeby tego nie robił.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/koniec-otchlani-namietnosci-kiedy-ostatni-odcinek-otchlan-namietnosci-odc-162-ostatni-przesuniety-na_324390.html
ewydanie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TELEVISA
  • Publikacja: 03.06.2013 07:10
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:58
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl