Oglądasz: Strona główna » NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 5 ONLINE dostępny w INTERNECIE. Emeryt Józef wyłudza pieniądze od rodzin zmarłych
top 10 seriali

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 5 ONLINE dostępny w INTERNECIE. Emeryt Józef wyłudza pieniądze od rodzin zmarłych

NIEPRAWDOPODOBNE, A JEDNAK odc. 5 w sobotę, 29.09.2012, o godz. 18.15 w telewizji Polsat. NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 5 ONLINE dostępny W INTERNECIE na IPLA TV. Przed emisją odcinka w telewizji Nieprawdopodobne, a jednak odc. 5 na IPLA TV płatny. Po premierze w telewizji Nieprawdopodobne, a jednak odc. 5 ONLINE ZA DARMO.  NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 5 ONLINE - oto LINK:

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 5 ONLINE dostępny W INTERNECIE na IPLA TV >>>

Po emisji NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK odc. 5 w telewizji POLSAT na IPLA TV odcinek ONLINE ZA DARMO. Wcześniej odcinek 5 Nieprawdopodobne, a jednak jest PŁATNY.

>>> NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK - nowy serial zamiast PAMIĘTNIKÓW z WAKACJI - ZDJĘCIA

NIEPRAWDOPODOBNE, a JEDNAK, odc. 5 - co się wydarzy
Emeryt Józef Solny wpada na pomysł, jak łatwo się wzbogacić. Zaczyna czytać nekrologi, a następnie kontaktować się z rodzinami zmarłych. W korespondencji pisze, że byli oni mu winni pieniądze.

Okazuje się, że większość adresatów odsyła Józefowi sumy większe niż prosił. Wkrótce na trop jego nielegalnej działalności wpada urzędniczka pocztowa, Maria Wolicz. Mężczyzna zostaje aresztowany.

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Polsat, PrintScreen ipla.tv, ipla.tv
  • Publikacja: 29.09.2012 17:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:51
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl