Oglądasz: Strona główna » "Nieposkromiona miłość". Ślub Camili i Daniela - zdjęcia
top 10 seriali

"Nieposkromiona miłość". Ślub Camili i Daniela - zdjęcia

Camila (Silvia Navarro) i Daniel (Cristian de la Fuente) z telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio") małżeństwem. W 114 odcinku "Nieposkromionej miłości" zakochani Camilia i Daniel biorą ślub. Na weselu na hacjendzie "La Malquerida" zjawiają się wszyscy ich bliscy i przyjaciele: Viviana (Fernanda Castillo), Rafael (Alex Sirvent), LuzMa (Mariana van Rankin) i Pablo (Eddy Vilard), a także Agustina (Olivia Bucio) i Dionisio (Cesar Evora). Tylko na SuperSeriale.pl odsłaniamy kulisy ślubu Camili i Daniela i prezentujemy niezwykłą galerię ślubnych zdjęć.

Na ten moment czekali wszyscy fani "Nieposkromionej miłości", którzy kibicują miłości Camili i Daniela. Ślub głównych bohaterów telenoweli w 114 odcinku "Amor bravio" będzie początkiem ich wspólnego życia, jednka nowożeńcy niezbyt długo będą się cieszyć swoim szczęściem.

Uczucie zakochanych zostanie wystawione na kolejną ciężką próbę gdy tuż po powrocie z miesiąca miodowego na hacjendzie pojawi się Miriam (Lisset), uznana za zmarłą żona Daniela. Nie chcemy jeszcze zdradzać czy Miriam rozdzieli Camilię z Andresem, ale widzowie muszą się przygotować na naprawdę emocjonujące sceny.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Dzień ślubu Camili i Daniela będzie wyjątkowy dla wszystkich ich bliskich, którzy trzymają kciuki za ich szczęście. Camila w pięknej, ale skromnej białej sukni, delikatnie ozdobionej meksykańskim wzrorem podjedzie pod kościół dorożką przystrojonową białymi i czerwonymi kwiatami, zaprzężoną w dwa konie.

Na widok narzeczonej w sukni ślubnej Danielowi zapiera dech w piersiach. Odlicza sekundy do chwili gdy ojciec Anselmo (Alejandro Ruíz) ogłosi ich mężem i żoną.

Przeczytaj: "Nieposkromiona miłość". Pierwszy pocałunek Camili i Daniela z "Amor bravio" - zdjęciaWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/nieposkromiona-milosc-andres-wyznaje-camili-kim-jest-camila-zostawia-daniela_369189.html

Świadkami na ślubie przyjaciół zostają Viviana i Rafael. Wśród zaproszonych gości są także LuzMa (Mariana van Rankin) i Pablo (Eddy Vilard), a także Agustina (Olivia Bucio) i Dionisio (Cesar Evora). Szaleńczony zakochany w Camili ojczym składa jej po ślubie życzenia, ale w duchu marzy o tym, by pozbyć się rywala, który odebrał jej ukochaną...

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TELEVISA
  • Publikacja: 11.12.2013 17:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl