Oglądasz: Strona główna » "Nieposkromiona miłość odc. 4 - opis, streszczenie: Camila nie chce sypiać z Alonsem
top 10 seriali

"Nieposkromiona miłość odc. 4 - opis, streszczenie: Camila nie chce sypiać z Alonsem

"Nieposkromiona miłość" odcinek 4 w czwartek, 5.09.2013, o godz. 17.30 w TV4. "Nieposkromiona miłość" odc. 4 - streszczenie ze strony novela.pl. Agustina uważa, że don Daniel postąpił egoistycznie, oddając swój dobytek bękartowi, a nie Camili. Camila nie ma pretensji do wuja i oznajmia matce, że gdy pojawi się dziedzic jego fortuny, przeniesie się wraz z mężem do domku, który otrzymała w spadku

>>> "Nieposkromiona miłość". Obsada telenoweli "Amor bravio" - poznaj wszystkich bohaterów

Amanda uprzedza ojca Baldomero, że Alonso nie jest tym, na kogo wygląda, że w obecności Camili zachowuje się uprzejmie, gdy tymczasem przed innymi zgrywa despotę. Dionisio uspokaja Isadorę, że zadbał już o to, aby Daniel nigdy nie wyjechał z Chile. Zamaskowany mężczyzna zakrada się do domu Daniela i atakuje Miriam. Gdy Daniel staje w obronie żony, napastnik wyjmuje pistolet. W efekcie szamotaniny Miriam zostaje ranna.

Alonso zaprasza Camilę na kolację i proponuje, aby tego wieczora skonsumowali swoje małżeństwo. Daniel relacjonuje Abrahamowi całe zajście. Dionisio dowiaduje się, że wynajęty mężczyzna nie wykonał powierzonego mu zadanie i rozkazuje mu dokończyć dzieło. Alonso ponownie ma problem z impotencją i obarcza winą żonę.

Gastón mówi Abrahamowi, że w domu Daniela nie znaleziono odcisków palców napastnika, którego na dodatek nikt nie widział. Pokazuje mu natomiast inne odkrycie – polisę ubezpieczeniową wykupioną przez Miriam – oraz mówi o swoich wątpliwościach co do szczerych intencji Daniela. Camila stawia Alonso ultimatum: dopóki nie rozpocznie terapii u psychologa, będą spać osobno. Wynajęty mężczyzna czai się na Daniela w szpitalu.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali


ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Amor Bravio Facebook, Amor Bravio Facebook/ Televisa, TELEVISA
  • Publikacja: 05.09.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl