Oglądasz: Strona główna » Nieposkromiona miłość odc. 135- opis, streszczenie: Miriam myśli, że Daniel wyznał jej miłość
top 10 seriali

Nieposkromiona miłość odc. 135- opis, streszczenie: Miriam myśli, że Daniel wyznał jej miłość

"Nieposkromiona miłość" odcinek 135 w środę, 26.03.2014, o godz. 17.00 w TV6. "Nieposkromiona miłość" odc. 135 - streszczenie ze strony novela.pl. Miriam myśli, że wyznanie miłości Daniela było skierowane dla niej. Agustina dowiaduje się, że jej przyjaciółka miała wypadek i jest w ciężkim stanie. Natalia opowiada Yago o spotkaniu z jego matką. Yago zakazuje Natalii wtrącać się do problemów jego rodziny.

Ileana mówi Natalii, że Dionisio zaoferował Yago sporą sumę pieniędzy za to, żeby się z nią ożenił, ale Natalia jej nie wierzy. Miriam przyznaje się Danielowi, że gniewa się na brata za to, że tak podle go okłamał.

Daniel złości się na wiadomość o szczepionkach sprowadzonych z Chile. Isadora jest zła, że jej adwokat nie wykupił dla niej wolności. Cayetanowi nie podoba się, że jego żona próbuje przekupywać ludzi. Camila i Daniel cierpią, bo choć się kochają, muszą żyć w odosobnieniu.

Camila odrzuca propozycję pożyczki od Daniela i zamierza zwrócić się o pomoc do banku. Dionisio odkrywa, że Agustina dała Osvaldo kopię jego dowodu tożsamości i planuje zemścić się na żonie.


>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TELEVISA
  • Publikacja: 26.03.2014 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl