Oglądasz: Strona główna » "Nieposkromiona miłość odc. 13 - opis, streszczenie: Daniel wyznaje ojcu Baldomero prawdę o sobie
top 10 seriali

"Nieposkromiona miłość odc. 13 - opis, streszczenie: Daniel wyznaje ojcu Baldomero prawdę o sobie

"Nieposkromiona miłość" odcinek 13 w środę, 18.09.2013, o godz. 17.30 w TV4. "Nieposkromiona miłość" odc. 13 - streszczenie ze strony novela.pl. Daniel odkrywa, że matka zataiła przed nim prawdę o jego biologicznym ojcu. Camila chce, żeby Alonso zatrudnił Daniela na lepszym stanowisku. Alonso namawia żonę na drugi miesiąc miodowy, ale ona nie wierzy, by wyjazd mógł rozwiązać ich problemy intymne.

update counter

>>> "Nieposkromiona miłość". Obsada telenoweli "Amor bravio" - poznaj wszystkich bohaterów

Alonso zarzuca Camili, że szuka pretekstów, aby się od niego odseparować. Rafael, zastraszony przez Alonsa, zamierza zmienić swoje plany o pozostaniu w miasteczku. Camila namawia go, żeby nie wyjeżdżał i oświadcza, że nie da się zmanipulować mężowi, gdyż ma prawdo do zawierania przyjaźni.

Ojciec Baldomero rozpoznaje Daniela. Chilijczyk obiecuje, że wyjawi księdzu całą prawdę o swojej tożsamości, ale tylko przy konfesjonale. Isadora jest zazdrosna o to, że Dionisio planuję przypodobać się Agustinie i nie uspokajają ją zapewnienia, że chodzi jedynie o część planu. Daniel wyznaje ojcu Baldomero, że przez rodzinę Monterde stracił żonę, dziecko. Ksiądz nie wierzy w winę Camili.

Camila pragnie dać Alonsowi ostatnią szansę. Jeśli jednak nie będzie się między nimi układało, wniesie o rozwód. Ojciec Baldomero przybywa na ranczo, aby porozmawiać z Camilą i Agustiną o Danielu.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali



ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Amor Bravio Facebook, Amor Bravio Facebook/ Televisa, TELEVISA
  • Publikacja: 18.09.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl