Oglądasz: Strona główna » "Nieposkromiona miłość odc. 13 - opis, streszczenie: Daniel wyznaje ojcu Baldomero prawdę o sobie
top 10 seriali

"Nieposkromiona miłość odc. 13 - opis, streszczenie: Daniel wyznaje ojcu Baldomero prawdę o sobie

"Nieposkromiona miłość" odcinek 13 w środę, 18.09.2013, o godz. 17.30 w TV4. "Nieposkromiona miłość" odc. 13 - streszczenie ze strony novela.pl. Daniel odkrywa, że matka zataiła przed nim prawdę o jego biologicznym ojcu. Camila chce, żeby Alonso zatrudnił Daniela na lepszym stanowisku. Alonso namawia żonę na drugi miesiąc miodowy, ale ona nie wierzy, by wyjazd mógł rozwiązać ich problemy intymne.

>>> "Nieposkromiona miłość". Obsada telenoweli "Amor bravio" - poznaj wszystkich bohaterów

Alonso zarzuca Camili, że szuka pretekstów, aby się od niego odseparować. Rafael, zastraszony przez Alonsa, zamierza zmienić swoje plany o pozostaniu w miasteczku. Camila namawia go, żeby nie wyjeżdżał i oświadcza, że nie da się zmanipulować mężowi, gdyż ma prawdo do zawierania przyjaźni.

Ojciec Baldomero rozpoznaje Daniela. Chilijczyk obiecuje, że wyjawi księdzu całą prawdę o swojej tożsamości, ale tylko przy konfesjonale. Isadora jest zazdrosna o to, że Dionisio planuję przypodobać się Agustinie i nie uspokajają ją zapewnienia, że chodzi jedynie o część planu. Daniel wyznaje ojcu Baldomero, że przez rodzinę Monterde stracił żonę, dziecko. Ksiądz nie wierzy w winę Camili.

Camila pragnie dać Alonsowi ostatnią szansę. Jeśli jednak nie będzie się między nimi układało, wniesie o rozwód. Ojciec Baldomero przybywa na ranczo, aby porozmawiać z Camilą i Agustiną o Danielu.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników serialiewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Amor Bravio Facebook, Amor Bravio Facebook/ Televisa, TELEVISA
  • Publikacja: 18.09.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl