Oglądasz: Strona główna » Nieposkromiona miłość odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarz Miriam mówi Danielowi, że jego żona ma tętniaka mózgu
top 10 seriali

Nieposkromiona miłość odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarz Miriam mówi Danielowi, że jego żona ma tętniaka mózgu

"Nieposkromiona miłość" odcinek 126 w czwartek, 13.03.2014, o godz. 17.00 w TV6. "Nieposkromiona miłość" odc. 126 - streszczenie ze strony novela.pl. Leoncio wpada w złość, gdy Aarón mówi mu, że Luz María straciła dziecko. Ojciec Anselmo obiecuje Amandzie, że dowie się, dlaczego Yago poprosił Natalię o rękę. Yago obwieszcza Ileanie i Mariano, że bierze ślub z Natalią.

Miriam dostrzega z jakim trudem Daniel opuszcza hacjendę „La Malquerida”. Agustina zachęca córkę, żeby zapomniała o Danielu i pogodziła się z rzeczywistością. Komendant Juárez zdobywa zeznanie kobiety, która widziała osobę, wychodzącą z hostelu Amandy.

Cayetano proponuje Isadorze, żeby pobrali się na Bahamach. Isadora z radością przystaje na propozycję. Dionisio próbuje przekupić Yago zegarkiem i obietnicą szczodrej zapłaty, jeśli pomoże mu przekonać do siebie Natalię. Doktor Valtierra oznajmia Danielowi, że Miriam ma tętniaka mózgu i musi nade wszystko unikać stresujących sytuacji.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TELEVISA
  • Publikacja: 13.03.2014 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl