koperta

Nieposkromiona miłość. Miriam ratuje życie Danielowi. Camila i Daniel słuchają ostatniego nagrania Alonsa

|

"Nieposkromiona miłość" odcinki 133-137 od poniedziałku, 24.03.2014, do piątku, 28.03.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 133-137 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!

Nieposkromiona miłość odcinek 133 - poniedziałek, 24.03.2014, o godz. 17 w TV6

Rocio płacze, gdyż już wie, że Cayetano wraca ponownie żonaty. Anselmo oznajmia Amadzie, iż w Yago jest coś takiego, co mu się nie podoba. Estevez zapewnia Dionisia, że nie chce rywalizacji. Ten prosi go więc, by podał mu termin oddania La Malquerida i obiecuje negocjacje w sprawie Buenaventury.

Rodolfo uświadamia Dorotei i Eleuterio, iż ani Yago ani Dionisio nie kochają Natalii tak, jak on; zapewnia ich, że nigdy nie pozwoli, by ktokolwiek kpił z dziewczyny . Rafael oznajmia Vivianie, iż powinni teraz przeżywać miesiąc miodowy, lecz wszystko układa się wręcz przeciwnie. Ona pyta go wprost, czy chce z nią zerwać.

Viviana informuje Camilę, iż Miriam zdobyła niezbędne szczepionki. Camila zapewnia Mariana, że podjęła decyzję o zmianie swojego życia. Pablo i Luzma próbują się kochać, ale jej przypomina się historia z gwałtem, odpycha go i krzyczy, by jej nie dotykał.

Miriam oznajmia Marianowi, iż jej brat – Abraham – zdobył szczepionki i jego asystent – Gaston – przywiezie je osobiście następnego dnia. Mariano informuje Camilę, że Miriam już poznała całą prawdę o mężu. Poza tym, zauważyła, iż między Danielem i Camilą iskrzy. Agustina mówi Dionisiowi o transporcie szczepionek prywatnym samolotem z Chile. Dionisio jest wyraźnie zły. Agustinę zaskakuje jego reakcja.

Komisarz Juarez zatrzymuje Isadorę na lotnisku jako odpowiedzialną za śmierć ojca Baldomero. Yago i Cayetana wręcz zamurowało z wrażenia. Dionisio wysyła Omara, by uniemożliwił przybycie szczepionek do celu. Mayalen zuważa smutek Pabla i postanawia się do niego zbliżyć. Dionisio nie potrafi uwierzyć w to, co dzieje się z Isadorą.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 134 - wtorek, 25.03.2014, o godz. 17 w TV6

Luzma wyznaje, że chyba nie będzie potrafiła sypiać z Pablem, co bardzo ją frustruje. Mariano oznajmia Cayetanowi, iż podczas pobytu Isadory w hotelu, odwiedzał ją tam Dionisio. Rocio chce się zbliżyć do Luzmy. Tymczasem dziewczyna odwiedza ojca Anselma, gdyż czuje się winna, że unika intymnych chwil z mężem.

Isadora pyta adwokata i Cayetana czy bardziej dają wiarę słowom kobiety, która jej nie zna, słowom takiego przestępcy jak Leoncio i słowom Daniela, który umiera, czy jej własnym. Cayetano przerywa jej i pyta, skąd ona wie, iż Daniel umiera. Dionisio sądzi, że skoro dowiodą winę Isadory, wszystko zostanie odkryte i on może tak samo skończyć. Nie da się zrobić porównania odcisków palców Dionisia Ferrera i Hectora Gutierreza. Omar to słyszy.


Miriam przychodzi z szczepionkami i Camila natychmiast podaje jedną z nich Danielowi. Leoncio pojawia się, by zeznawać przeciwko Isadorze. Miriam rozmawia z Camilą; dziękuje jej za narażenie własnego życia, by uratować jej męża. Obie mają wobec siebie dług wdzięczności. Ileana odwiedza Natalię.

Przeczytaj: Otchłań namiętności. Angelique Boyer nago. Rozbierane sesje to już przeszłość - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 135 - środa, 26.03.2014, o godz. 17 w TV6

Miriam sądzi, że Daniel mówi „kocham cię” do niej, a nie do Camili. Pablo pyta, co tu robi ten czek. Mayalen wyjaśnia mu, iż to Camila dała go Yago. Natalia opowiada Amandzie, że według Ileany Yago żeni się z nią, bo Cayetano na niego naciska, a Dionisio daje mu pieniądze.

Agustina oznajmia Dionisiowi, iż Camila już podała Danielowi szczepionkę i wygląda na to, że mężczyznę da się uratować i całe bydło również. Zakłopotany Dionisio pyta, o jakie szczepionki chodzi,  gdyż myślał, iż one wcale nie dotarły.

Isadora mówi Cayetanowi, że jej adwokat jest niedorzeczny. Sugeruje, by użył swoich wpływów lub przekupił kogo trzeba. Cayetano oznajmia jej, iż absolutnie nie toleruje korupcji. Miriam prosi Daniela, by wyjaśnił dlaczego nie powiedział jej, że to Abraham wtrącił go do więzienia, oskarżając go o chęć zabójstwa. Kobieta zapewnia, iż już może powiedzieć całą prawdę.

Zobacz: Najseksowniejsi aktorzy z telenowel. Latynoskie ciacha pokazują boskie ciała - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 136 - czwartek, 27.03.2014, o godz. 17 w TV6

Piedad słyszy jak Dionisio oznajmia Agustinie, że byłoby naprawdę przykro, gdyby Camila ponownie owdowiała. Zdenerwowana jego słowami Piedad puszcza tacę ze śniadaniem. Refugio wyznaje Amandzie, iż zmiana Yago może mieć związek z wizytą Dionisia. Yago prosi Natalię, by powiedziała ojcu, że Cayetano nie przyjdzie prosić o jej rękę dopóki nie wyjaśnie się sprawa z Isadorą. Natalię dziwi ta prośba.

Abraham prosi Gastona, by dowiedział się, ile wie Miriam i jakie są dalsze plany Daniela. Mayalen i Pablo umawiają się na następny dzień. Luzma obserwuje ich z okna swojego pokoju i słyszy jak Mayalen mówi Pablowi, iż chciałaby, aby zobaczył w niej przyjaciółkę.

Cayetano obiecuje Isadorze, że gdy ona wyjdzie, on wszystko jej zrekompensuje; może go poprosić o cokolwiek. Miriam mówi Marianowi, iż pomoże mu w przeprowadzce, a Camila się o tym dowiaduje. Pewien świadek zeznaje, że widział Isadorę wychodzącą z pensjonatu Amandy w dniu zabójstwa ojca Baldomero.

Dante i Daniel próbują rozszyfrować hasło, by odczytać mail napisany przez Alonsa. Amanda szuka Ileany. Hipolito stara się przekonać Piedad, by porozmawiała z Camilą i Danielem o tym, co wie.

Nieposkromiona miłość odcinek 137 - piątek, 28.03.2014, o godz. 17 w TV6

Dionisio oznajmia Omarowi, że chce pójść do aresztu zobaczyć się z Isadorą, ale nikt nie może o tym wiedzieć. Rodolfo mówi Natalii, iż chociaż wie, że nie ma u niej szans, życzy jej szczęścia. Teresa próbuje pomóc Marianowi w  dekoracji domu, ale  on i Miriam są zgodni: ma ona zupełnie inny gust, który im nie odpowiada; oboje bardzo dobrze się z sobą dogadują.

Rafael i Viviana pomagają dzieciom wyjść z osuwiska, lecz Rafael zostaje uwięziony. Ileana wyznaje Amandzie, iż Dionisio groził Yago, by ten ożenił się z Natalią. Hipolito zabiera Piedad do Camili i Daniela. Piedad prosi Agustinę, by uważała, bo jeśli Dionisio podejrzewa, że ona już mu nie wierzy, będzie do wszystkiego zdolny. Camila, Dante i Daniel odsłuchują plik audio, który Alonso wysłał w dniu wypadku. Camila nie daje wiary w groźby Dionisia.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

ewydanie
tekst: oprac. AgP foto: Televisa
OCEŃ ARTYKUŁ
ratingGlobalSmallocena: 9,0
10 głosów
Komentarze:   + Dodaj komentarz

ZA KULISAMI SERIALI

Na dobre i na złe odc. 563. Finał sezonu Na dobre i na złe - ZWIASTUN

 • Na dobre i na złe odc. 563. Finał sezonu Na dobre i na złe - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 13 ostatni. Fryderyk i Marta będą razem? - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1926. Igor wyjedzie z Polski. To już koniec Na Wspólnej - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1925. Smolny chce zabić Basię! - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 561. Hana wyjeżdża do Izraela - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 13. Hubert Sułecki aresztowany - ZWIASTUN finału sezonu
 • Na Wspólnej odc. 1924. Porwanie córki Igora - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1923. Wypadek Igora - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 13. Alicja nie straci Kuby - ZWIASTUN finału sezonu
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Karolina i Gabron zginą? - ZWIASTUN finału Miłości na bogato
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Marcela w łóżku z Nikodemem - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Finał Miłości na bogato - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1922. Igor nie boi się Czechowskiego - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1921. Marta zostawia Pawła - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 12. Hubert zniknął, a Agata znów ma kłopoty - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1920. Marta przyłapuje Pawła z Kają - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 11. Fryderyk nie pamięta nocy z Patrycją - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1919. Napad na Igora- ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 12. Basia zostawia Leona - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 9. Janek zabawia się z dwiema panienkami - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 9. Michaela jest w ciąży - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 560. Latoszek odrzuca pomoc Leny - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1918. Romans Oli i Czerskiego kwitnie - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1917. Ola liczy na romans z Czerskim - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 11. Agata kontra Marek na sali sądowej - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1916. Ola spędza noc z Czerskim - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1915. Smolny wyżywa się na synu - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 11. Jankowi grozi paraliż - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 8. Monika grozi Marceli - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 8. Iza wścieka się na Przemka - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 559. Latoszek w depresji - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1914. Adam jest zazdrosny o Weronikę - ZWIASTUN

WYWIAD Z GWIAZDĄ

więcej więcej

ŚWIEŻE PLOTKISE.pl

więcejwięcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.