koperta

"Nieposkromiona miłość". Camila i Daniel wyznają sobie miłość

|

"Nieposkromiona miłość" odcinki 36-40 od poniedziałku, 21.10.2013, do piątku, 25.10.2013, o godz. 17.30 w TV4.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) Boyer) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 36-40 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"? Camila i Daniel całują się i mówią szczerze o swoich uczuciach.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!

Nieposkromiona miłość odcinek 36 - poniedziałek, 21.10.2013
Julian śledzi Daniela. Agustina informuje Camilę, że zaoferowała Isadorze gościnę u nich na hacjendzie, gdyż ktoś podłożył ogień pod jej dom. Camila nie chce mieszkać pod jednym dachem z mężem i teściową. Planuje zainstalować ich w domku na wsi.

Leoncio posuwa się do szantażu, aby wymusić na Alonso wypłatę obiecanej sumy. Agustina żali się córce, że przez problemy z hacjendą, jej relacje z Dionisiem oziębiły się. Mariano proponuje Camili, aby otworzyła przed nim księgi hacjendy, a on nauczy ją, jak je prowadzić.

Rafael namawia Daniela, żeby nie igrał z uczuciami Camili i wyznał jej swoją prawdziwą tożsamość. Obiecuje, że jeśli Camila go zaakceptuje, przestanie o nią zabiegać. Lecz jeśli tak się nie stanie, on będzie musiał zapomnieć o niej.

Leoncio zabija Juliana, aby chronić własną skórę – Julián wiedział, że Leoncio zabił jego brata bliźniaka, Fidencia, żeby udaremnić jego ślub z Piedad. Daniel i Rafael widzą jak Leoncio zakopuje ciało Juliana. Mecenas Salomon wręcza Isadorze podrobiony testament Camili.

Zobacz: "Nieposkromiona miłość". Pierwszy pocałunek Camili i Daniela z "Amor bravio" - WIĘCEJ ZDJĘĆ

Nieposkromiona miłość odcinek 37 - wtorek, 22.10.2013

Rodzice Pabla nie zgadzają się na wyjazd syna z kraju z powodu nieszczęśliwej przygody z córką kucharki. Rafael wyznaje Camili miłość oraz motywy, dla których zwlekał z okazaniem jej swoich uczuć.

Camila uprzedza męża, że jego biuro na hacjendzie zostaje zamknięte, a karta kredytowana będzie zablokowana do czasu, aż nie pokaże jej faktur na trzy miliony dolarów. Obiecuje mu jednak sowitą odprawę za lata przepracowane na hacjendzie. Alonso wpada w złość i usiłuje podnieść rękę na Camilę. Agustina pojawia się w odpowiednim momencie i przegania zięcia.

Patrz też: "Nieposkromiona miłość". Silvia Navarro i Cristian de la Fuente - gwiazdy telenoweli "Amor bravio" - zdjęcia

Daniel pociesza Luz Maríę. Namawia ją, żeby poszukała kogoś, komu będzie mogła zaufać i wyżalić się ze swoich trosk. Camila daje Isadorze i Alonsowi tydzień na opuszczenie hacjendy i proponuje jej gościnę w domku, jaki otrzymała w spadku od don Daniela.

Isadora pokazuje synowi fałszywy testament Camili i namawia go, żeby czym prędzej zajęli się jego uprawomocnieniem. Rodolfo pokazuje Camili zwłoki Juliana. Camila rozpoznaje w nim mężczyznę, który śledził ją, Rafaela i Vivianę. Policja przyjeżdża na hacjendę, aby zabrać ciało zmarłego. Natalia zgłasza się do jego identyfikacji.

Nieposkromiona miłość odcinek 38 - środa, 23.10.2013
Camila, Natalia i Rodolfo pomagają policji zidentyfikować ciało Juliana oraz wyjaśnić cel jego pobytu w okolicach hacjendy „La Malquerida”. Ileana jest gotowa zawalczyć o uczucie Pabla, zanim ten ostatecznie opuści dom.

Dionisio nakazuje Danielowi zabrać wszystkie rzeczy Juliana z hostelu i przynieść je do jego domu. Leoncio nie chce, żeby Piedad angażowała się w temat zmarłego brata Fidencia. Irene namawia Pabla, żeby przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych dowiedział się, co tak naprawdę zatrzymało Luz Maríę.

Leoncio przejmuje się anonimowym telefonem, z którego policja dowiedziała się o dokładnym miejscu pochówku Leoncia. Zastanawia się, kto mógł zobaczyć jak zakopuje ciało zmarłego. Danielowi nie udaje się wykonać polecenia Dionisia.

Camila dziękuje Andresowi za kwiaty i liścik. Zaintrygowana, pyta go, czy wyznanie miłości przelane na papier było szczere. Gdy słyszy, że tak, wyznaje mu swoją miłość i pozwala się pocałować. Oboje postanawiają utrzymywać swój związek w sekrecie.

Nieposkromiona miłość odcinek 39 - czwartek, 24.10.2013

Alonso tłumaczy Dionisiowi, że to nie Daniel zabił Juliana, ale Leoncio z prywatnych powodów. Ferrer zleca Andresowi zamordowanie Daniela Diaza. Ximena jest w szoku gdy niespodziewanie spotyka Bruna.

Nieposkromiona miłość odcinek 40 - piątek, 25.10.2013
Agustina zaprasza Brunona na hacjendę „La Malquerida”. Isadora gardzi mieszkaniem, jakie zaoferowała jej Camila i odlicza już godziny do śmierci synowej. Ximena złości się na matkę, że ściągnęła Brunona na ranczo. Leoncio wykrada z pokoju Andresa list od don Daniela Monterde.

Na hacjendzie odbywają się dożynki. Po wygłoszeniu przemówienia Camila zostaje wezwana do chorego byka. Pablo nie wierzy w nagłe poczucie powołania Luz Marii i konfrontuje ją. Ona nie chce mu niczego wyjaśniać i prosi, żeby zostawił ją w spokoju.

Camila zostaje zaatakowana przez byka, którego Isadora celowo wypuściła z zagrody. Andrés spieszy na ratunek Camili. Isadora chwali się synowi, że nadeszła chwila, w której on przejmie cały majątek w posiadanie. Cynicznie dodaje, że będzie mógł poszukać pocieszenia po stracie żony w ramionach jej siostry, Ximeny.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

ewydanie
tekst: Ag
OCEŃ ARTYKUŁ
ratingGlobalSmallocena: 9,8
18 głosów
Komentarze:   + Dodaj komentarz

ZA KULISAMI SERIALI

Na dobre i na złe odc. 563. Finał sezonu Na dobre i na złe - ZWIASTUN

 • Na dobre i na złe odc. 563. Finał sezonu Na dobre i na złe - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 13 ostatni. Fryderyk i Marta będą razem? - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1926. Igor wyjedzie z Polski. To już koniec Na Wspólnej - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1925. Smolny chce zabić Basię! - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 561. Hana wyjeżdża do Izraela - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 13. Hubert Sułecki aresztowany - ZWIASTUN finału sezonu
 • Na Wspólnej odc. 1924. Porwanie córki Igora - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1923. Wypadek Igora - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 13. Alicja nie straci Kuby - ZWIASTUN finału sezonu
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Karolina i Gabron zginą? - ZWIASTUN finału Miłości na bogato
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Marcela w łóżku z Nikodemem - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Finał Miłości na bogato - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1922. Igor nie boi się Czechowskiego - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1921. Marta zostawia Pawła - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 12. Hubert zniknął, a Agata znów ma kłopoty - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1920. Marta przyłapuje Pawła z Kają - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 11. Fryderyk nie pamięta nocy z Patrycją - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1919. Napad na Igora- ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 12. Basia zostawia Leona - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 9. Janek zabawia się z dwiema panienkami - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 9. Michaela jest w ciąży - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 560. Latoszek odrzuca pomoc Leny - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1918. Romans Oli i Czerskiego kwitnie - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1917. Ola liczy na romans z Czerskim - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 11. Agata kontra Marek na sali sądowej - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1916. Ola spędza noc z Czerskim - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1915. Smolny wyżywa się na synu - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 11. Jankowi grozi paraliż - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 8. Monika grozi Marceli - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 8. Iza wścieka się na Przemka - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 559. Latoszek w depresji - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1914. Adam jest zazdrosny o Weronikę - ZWIASTUN

WYWIAD Z GWIAZDĄ

więcej więcej

ŚWIEŻE PLOTKISE.pl

więcejwięcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.