Oglądasz: Strona główna » "To nie koniec świata" online ostatni odcinek 13 na ipla.tv w internecie za darmo przed premierą w Polsacie
top 10 seriali

"To nie koniec świata" online ostatni odcinek 13 na ipla.tv w internecie za darmo przed premierą w Polsacie

"To nie koniec świata" online odcinek 13 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "To nie koniec świata" odc. 13 w Polsacie w niedzielę, 1.12.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" 13 odcinek online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "To nie koniec świata" odc. 13 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" ostatni odcinek 13 - streszczenie, co się wydarzy?

Anka (Karolina Gorczyca) i Paweł (Krystian Wieczorek) coraz mocniej angażują się w związek. Zakochani spędzają razem każdą wolną chwilę, ale swój czas muszą dzielić między Warszawę i Białą Podlaską.

Widząc szczęście swojej córki, Kazimierz (Artur Dziurman) radzi jej, by przeniosła się do stolicy. Anka postanawia znaleźć w Warszawie pracę. Prosi o pomoc Remika (Marcin Bosak).

Darek (Eryk Lubos) robi Ulce (Magdalena Lamparska) niespodziankę i wraca z Lublina dzień wcześniej, niż to zapowiadał. Postanawia jak najszybciej ożenić się z ukochaną. Koledzy organizują mu wieczór kawalerski.

Tymczasem Irmina (Dorota Kolak) zagląda do Kazimierza, by pożegnać się przed wyjazdem z Białej Podlaskiej. Mężczyzna przekonuje ją, by z nim została. Ona jednak obawia się jego spotkania z Witoldem (Jerzy Schejbal), ojcem Pawła, który wkrótce ma pojawić się w mieście.

 

"To nie koniec świata" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ipla.tv
  • Publikacja: 25.11.2013 07:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl