Oglądasz: Strona główna » "To nie koniec świata" online odcinek 6 na ipla.tv za darmo w internecie
top 10 seriali

"To nie koniec świata" online odcinek 6 na ipla.tv za darmo w internecie

"To nie koniec świata" online odcinek 6 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "To nie koniec świata" odc. 6 w Polsacie w niedzielę, 13.10.2013, o godz. 22.00, ale już tydzień przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" 6 odcinek online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "To nie koniec świata" odc. 6 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 6 - streszczenie, co się wydarzy?

Paweł (Krystian Wieczorek) wyznaje Annie (Karolina Gorczyca), że ich wspólny wyjazd do Warszawy wiele dla niego znaczył. Ich kolejne spotkanie kończy się pocałunkiem. Wkrótce Anuszkiewicz, który odwołał sprzedaż domu i samochodu, wpada w kłopoty. Musi odeprzeć atak niedoszłych kupców i ich obstawy.

Mężczyźni w mało subtelny sposób domagają się od niego zwrotu zaliczek. W obronie Pawła staje Kazimierz (Artur Dziurman). Następnie menedżer z burmistrzem udzielają wywiadu Justynie (Katarzyna Galicka), siostrze Janusza (Piotr Jankowski), która pracuje w lokalnej telewizji. Po fakcie dowiadują się, że przed emisją programu kobieta zmontowała materiał tak, aby całkowicie zmienić sens ich wypowiedzi.

Halina (Dorota Pomykała) znajduje rachunki schowane przez Stanisława (Marek Frąckowiak). Dzięki temu dowiaduje się o problemach ich pensjonatu.

 

"To nie koniec świata" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA, Facebook, Polsat, ipla.tv
  • Publikacja: 07.10.2013 06:25
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl