Oglądasz: Strona główna » ''To nie koniec świata''. Anka w Warszawie wyznaje Pawłowi miłość przez telefon
top 10 seriali

''To nie koniec świata''. Anka w Warszawie wyznaje Pawłowi miłość przez telefon

Czy Anka (Karolina Gorczyca) i Paweł (Krystian Wieczorek) z "To nie koniec świata" będą razem? W 11 odcinku serialu ''To nie koniec świata'' ciche uczucie w końcu ujrzy światło dzienne. Anka Szostakowska przyjeżdża do Pawła Anuszkiewicza do Warszawy i wyznaje mu co do niego czuje. Niestety swoje wyznanie nagrywa na poczcie głosowej jego telefonu komórkowego, który ląduje w szklance z drinkiem. Czy Paweł, który już raz został odrzucony, odwzajemni się tym samym? Dowiemy się w 11 odcinku ''To nie koniec świata''.

"To nie koniec świata" odcinek 11 - niedziela, 17.11.2013, o godz. 22 w Polsacie

Czy Anka i Paweł w końcu stworzą parę? Czy zdecydują się na związek? Bez wątpienia między tą dwójką iskrzy od dłuższego czasu. Czyżby odważyli się związać?

Zobacz: "To nie koniec świata" online odcinek 11 na ipla.tv w internecie za darmoWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/nie-koniec-swiata-online-odcinek-11-na-iplatv-w-internecie-za-darmo_365096.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/nie-koniec-swiata-anka-walczy-o-pawla_363928.html

Po wspólnie spędzonej, namiętnej noc Paweł wyznał ukochanej miłość, jednak ona odrzuciła jego wyznanie. Tak naprawdę cały czas oszukuje jednak samą siebie. Chociaż próbuje zwalczyć to uczucie, to kiedy Anuszkiewicz wyjeżdża z Białej Podlaskiej musi wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że zależy jej na mężczyźnie.

W 11 odcinku "To nie koniec świata" inicjatywa należy do kobiety. Nie obywa się jednak bez pomocy Irminy (Dorota Kolak). Matka Pawła radzi Ance, by nie rezygnowała z miłości. Trochę to zajęło, ale Anka w końcu dochodzi do wniosku, że Paweł jest dla niej ważny. Ale czy nie jest za późno?

Przeczytaj:  "To nie koniec świata". Będzie 2 sezon "To nie koniec świata"Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/nie-koniec-swiata-matka-pawla-wraca-po-latach-dorota-kolak-w-nie-koniec-swiata_363196.html

Stęskniona dziewczyna przyjeżdża do Warszawy za ukochanym. Paweł zaprasza Ankę na lunch do restauracji, gdzie spotykają jego nowego podopiecznego, zdolnego piłkarza Damiana (Alan Andersz). Ponieważ Anukszewicza wzywają obowiązki służbowego umawiają się na wspólne wyjście wieczorem do klubu.

Wszystko jednak sprzysięga się przeciw Ance, która nie ma okazji powiedzieć Pawłowi tego, co leży jej na sercu. Zrezygnowana nagrywa swoje wyznanie na poczcie głosowej telefonu Anuszkiewicza, który chwilę wcześniej Damian topi w szklance z drinkiem.

Co Paweł dowie się co Anka do niego czuje? Czy odsłucha wiadomość?

Chcesz wiedzieć więcej? Polub nas na Facebooku!

ewydanie

emagu

  • Autor: emagu
  • Agencja foto: Aktiv Media, ipla.tv
  • Publikacja: 11.11.2013 08:55
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl