Oglądasz: Strona główna » To nie koniec świata 2 sezon online odcinek 16, czyli odcinek 3 na ipla.tv w internecie za darmo od 13 marca
top 10 seriali

To nie koniec świata 2 sezon online odcinek 16, czyli odcinek 3 na ipla.tv w internecie za darmo od 13 marca

"To nie koniec świata" online odcinek 16 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "To nie koniec świata" 2 sezon odcinek 3 w Polsacie w czwartek, 20 marca 2014, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" sezon 2 odcinek 16 online za darmo na ipla.tv - oto link:

update counter

Zobacz: "To nie koniec świata" odcinek 16 sezon 2 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 16 - streszczenie, co się wydarzy?

Paweł (Krystian Wieczorek) ma problem z jednym z piłkarzy, Aleksem (Mikołaj Roznerski). Monika (Klaudia Halejcio) pomaga mu wybrnąć z kłopotów i spełnia marzenie zawodnika. Cała trójka spędza wspólny wieczór.

Anka (Karolina Gorczyca)odkrywa, że nie jest w ciąży. Próbuje zdobyć posadę na siłowni, ale wdaje się w konflikt z jednym z ważnych klientów lokalu i niemal natychmiast zostaje zwolniona.

W Białej Podlaskiej dochodzi do groźnego wypadku. Na przejściu dla pieszych Ula (Magdalena Lamparska) spotyka swojego ojca. Stanisław (Marek Frąckowiak) próbuje się skontaktować z żoną i córką, aby prosić je o wybaczenie.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Aktiv Media
  • Publikacja: 14.03.2014 07:29
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl