Oglądasz: Strona główna » To nie koniec świata 2 sezon online odcinek 15, czyli odcinek 2 na ipla.tv w internecie za darmo
top 10 seriali

To nie koniec świata 2 sezon online odcinek 15, czyli odcinek 2 na ipla.tv w internecie za darmo

"To nie koniec świata" online odcinek 15 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv.  "To nie koniec świata" 2 sezon odcinek 2 w Polsacie w czwartek, 13 marca 2014, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" sezon 2 odcinek 15 online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "To nie koniec świata" odcinek 15 sezon 2 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 15 - streszczenie, co się wydarzy?

Paweł (Krystian Wieczorek) dowiaduje się, że będzie miał własną asystentkę, Monikę (Klaudia Halejcio). Nowa pracownica okazuje się córką szefa. Po wyjściu ze szpitala Anka (Karolina Gorczyca) nie czuje się lepiej. Odczuwa silne zawroty głowy. Sądzi, że może być w ciąży. Swoimi podejrzeniami dzieli się z Ulką (Magdalena Lamparska).

Tymczasem Stanisław (Marek Frąckowiak), w tajemnicy przed Haliną (Dorota Pomykała), wraca do Białej Podlaskiej. Wstydzi się, że zdradził żona i boi się, jak zostanie przyjęty. Kazimierz (Artur Dziurman) pozwala mu zamieszkać na pewien czas u siebie w domu.

Z kolei Adam Tenczyński (Piotr Stramowski), lekarz Anki, przenosi się do Warszawy. Wkrótce udziela wywiadu znanej gwieździe telewizyjnej, Oldze Wilk (Katarzyna Zielińska).

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Aktiv Media, toniekoniecswiata.polsat.pl
  • Publikacja: 07.03.2014 06:15
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl