Oglądasz: Strona główna » NA WSPÓLNEJ. ANDRZEJ przyznaje się BASI do romansu z JAGODĄ. Czy BASIA i ANDRZEJ się rozstaną?
top 10 seriali

NA WSPÓLNEJ. ANDRZEJ przyznaje się BASI do romansu z JAGODĄ. Czy BASIA i ANDRZEJ się rozstaną?

Andrzej Brzozowski (Tomasz Schimscheiner) z serialu NA WSPÓLNEJ nie potrafi dłużej ukrywać swojego romansu z Jagodą Wolską (Magdalena Różańska). W 1727 odcinku NA WSPÓLNEJ przyznaje się Basi (Grażyna Wolszczak) do tego, że ma kochankę. Czy to koniec małżeństwa Andrzeja i Basi Brzozowskich?

W 1727 odcinku (emisja: 13.03.2013) NA WSPÓLNEJ Andrzej mówi Jagodzie, że ich romans wyszedł na jaw. Nie zamierza rezygnować ze związku nią. W domu wyznaje żonie, że ma kochankę.

Basia jest zdruzgotana zdradą męża. Nie może zrozumieć, jak Andrzej mógł poczuć coś do innej kobiety i oszukiwać ją przez tyle tygodni. Każe Andrzejowi wynosić się z domu. Brzozowski szuka pocieszenia w ramionach Jagody.

NA WSPÓLNEJ - więcej o serialu

W kolejnych odcinkach NA WSPÓLNEJ Basia odwiedza Izę, by uczcić sukces akcji charytatywnej. Do Izabeli przychodzi również Jagoda. Kobieta robi na Basi bardzo dobre wrażenie. Kiedy wieczorem Andrzej zauważa w domu wizytówkę Wolskiej, jest przestraszony.

W 1734 odcinku (emisja: 26.03.2013) NA WSPÓLNEJ Kinga dzwoni do Basi i prosi ją, żeby wspólnie spotkały się z Jagodą. Daniel podsłuchuje rozmowę matki przez telefon i nerwowo dopytuje się, po co to robi. Syn stara się przekonać ją, że to niczego nie zmieni. Basia orientuje się, że Jagoda jest kochanką Andrzeja. Wściekła spotyka się z kochanką męża i na dzień dobry policzkuje rywalkę!

NA WSPÓLNEJ, odc. 1746. OLIVIER zdradzi OLĘ z byłą dziewczyną? OLA ma RYWALKĘ >>>

W 1737 odcinku (2.04.2013) Basia wypłakuje się Kindze. Jest pewna, że mąż zamieszkał ze swoją kochanką. Zamierza spakować jego rzeczy i wysłać kochance. Tymczasem Andrzej wyznaje Michałowi, że nie wyobraża sobie życia bez Basi, ale kocha Jagodę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA WSPÓLNEJ? Polub nas na FACEBOOKU!

NA WSPÓLNEJ. Bożena DYKIEL UCIEKA z TVN? Czy odejdzie z Na Wspólnej? >>>

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVN/X-NEWS
  • Publikacja: 14.03.2013 07:30
  • Aktualizacja: 14.03.2013 08:05
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl