Oglądasz: Strona główna » "Na dobre i na złe". Przemek Zapała poznaje lekarkę Zuzę. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe"
top 10 seriali

"Na dobre i na złe". Przemek Zapała poznaje lekarkę Zuzę. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe"

"Brzydula" w Leśnej Górze! Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z serialu "Brzydula", dołączyła do obsady "Na dobre i na złe" i jako lekarka Zuza rozkocha w sobie Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz)? Julię Kamińską pierwszy raz pojawia się w 535 odcinku "Na dobre i na złe". Znajomość Przemka z Zuzą, która narodzi się przed wyjazdem na misję do Azji lub Afryki, doprowadzi do tego, że lekarz z Leśnej Góry odsunie się od swoich przyjaciół. Czy w tej sytuacji Ola (Anna Karczmarczyk) powie mu o ciąży?

"Na dobre i na złe" odcinek 535 - środa, 30.10.2013, o godz. 20.40 w TVP2

W życiu Przemka Zapały szykują się nowe zwroty akcji i nowa miłość. Ciąża stażystki Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk) to tylko przedsmak niespodzianek, jakie los szykuje chirurgowi z Leśnej Góry.

Patrz: "Na dobre i na złe". Tragiczny błąd Falkowicza. Profesor omal nie zabija matki Adama KrajewskiegoWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-tragiczny-blad-falkowicza-profesor-omal-nie-zabija-matki-adama-krajewskiego_361744.html

Po zdalnym pomyślnie egzaminie specjalizacyjnym Przemek wpadnie bowiem na pomysł, by wyjechać na misję do Afryki lub Azji i tam nieść pomoc potrzebującym. Oczywiście nie wiedząc o tym, że Ola spodziewa się jego dziecka.

Zanim jednak wyjazd Przemka dojdzie do skutku, lekarz musi wziąć udział w specjalnym szkoleniu dla ratowników. W 535 odcinku "Na dobre i na złe" na takim właśnie szkoleniu poznaje Zuzę, którą zagra Julia Kamińska.

Przeczytaj: "Na dobre i na złe". Gorący romans Przemka i Zuzy. Julia Kamińska w "Na dobre i na złe" zdradza szczegółyWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-goracy-romans-przemka-i-zuzy-julia-kaminska-w-na-dobre-i-na-zle-zdradza-szczegoly_355522.html

Podczas zajęć dla ochotników wybierających się na misje charytatywne Przemek i Zuza po raz pierwszy mają okazję uratować komuś życie. Kiedy instruktor Karol (Michał Gadomski) dostaje ataku bólu i traci przytomność lekarze udzielają mu pierwszej pomocy. Zapała zawozi go do spzitala w Leśnej Górze.

To doświadczenie zbliża do siebie lekarzy. Przemek zauroczony nową koleżanaką zaprasza ją na piwo. Podczas pierwszej randki orientuje się, że Zuza to twarda i niezależna kobieta, która jest skupiona na realizacji własnych życiowych celów. Zapała będzie po takim urokiem Zuzy, że lekarka bez trudu owinie go sobie wokół palca.

Nowa znajomość Przemka, która z czasem przerodzi się w miłość sprawi, że Zapała odsunie się od przyjaciół z Leśnej Góry, którzy nie polubią Zuzy.

Zobacz: Co nowego w "Na dobre i na złe" jesienią 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/AKPA, ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl, © AKPA, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 24.10.2013 07:10
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:50
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl