Oglądasz: Strona główna » Na dobre i na złe online odcinek 555 na vod.tvp.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

Na dobre i na złe online odcinek 555 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"Na dobre i na złe" odcinek 555 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 555 w TVP2 w środę, 16.04.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 555 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 555 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 555 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 555 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 555  - streszczenie, co się wydarzyło?

 

Hana (Kamilla Baar) wciąż opiekuje się dzieckiem Pauli (Maja Bohosiewicz) i jest gotowa zapłacić za adopcję. Dziewczynka zaczyna jednak chorować – ma wysoką gorączkę, nie reaguje na leki i doktor Godberg obawia się, że mała będzie musiała trafić do szpitala.


Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) znów spotyka się z Tomaszem (Ireneusz Czop) i zaprasza przyjaciela na romantyczny wieczór do swojego pokoju… W hotelu oboje „przyłapuje" jednak Adam (Grzegorz Daukszewicz).


Doktor Rogalski (Jan Wieczorkowski) namawia z kolei Agatę (Emilia Komarnicka) na wspólny wyjazd do Sopotu, na kolejną konferencję medyczną. Dorota (Aneta Todorczuk-Perchuć), gdy dowiaduje się o planach męża, wybucha zazdrością.

Tymczasem w szpitalu pojawia się nowy pacjent: ekscentryczny podróżnik i znany fotograf, Roman Berger. Mężczyźnie towarzyszy córka Emilia. Doktor Consalida odkrywa, że dziewczyna jest bliską koleżanką Blanki (Jagoda Szaluś).

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 16.04.2014 21:13
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl