Oglądasz: Strona główna » Na dobre i na złe online odcinek 550 na vod.tvp.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

Na dobre i na złe online odcinek 550 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"Na dobre i na złe" odcinek 550 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 550 w TVP2 w środę, 12.03.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 550 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 550 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 550 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 550 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 550  - streszczenie, co się wydarzyło?

Adam (Grzegorz Daukszewicz) uparcie proponuje Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) "powtórkę" z namiętnej nocy… A gdy lekarka odmawia, oskarża ją o to, że przespała się z nim tylko, by zemścić się na Falkowiczu (Michał Żebrowski) - za co dostaje od ukochanej w twarz.

Do Leśnej Góry powraca Paula (Maja Bohosiewicz). Dziewczyna jest już w zaawansowanej ciąży i mocno krwawi - a Hana (Kamilla Baar) znów walczy o życie jej i dziecka… Leczenie Pauli utrudnia jednak Krystyna (Beata Buczek-Żarnecka) - kobieta, która opłacała wydatki przyszłej matki podczas ciąży, a teraz zamierza ominąć procedury adopcyjne i zgłosić dziecko jako własne. Krystyna żąda, by Paula opuściła szpital i urodziła w domu, jednak doktor Goldberg ostro się jej przeciwstawia.

Z kolei Falkowicz wykonuje trudną operację: razem z Niną (Agnieszka Judycka) usuwa gwóźdź wbity w głowę jednego z pacjentów. Kinga (Marta Dąbrowska) umawia się tymczasem ze swoim ojcem (Leszek Teleszyński) - i jest wściekła, gdy mąż dociera na spotkanie z teściem spóźniony…

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl
  • Publikacja: 12.03.2014 21:25
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl