Oglądasz: Strona główna » Na dobre i na złe online odcinek 549 na vod.tvp.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

Na dobre i na złe online odcinek 549 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"Na dobre i na złe" odcinek 549 online za darmo jest dostępny w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 549 w TVP2 w środę, 5.03.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 549 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 549 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 549- oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 549 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 549  - streszczenie, co się wydarzy?

Wanda (Barbara Lauks) przyjeżdża w odwiedziny do Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Dowiaduje się, że Falkowicz (Michał Żebrowski) ożenił się z Kingą (Marta Dąbrowska), a Przemek (Marcin Rogacewicz) niebawem zostanie ojcem. Jest załamana, gdyż obawia się, że tylko jej córka nie potrafi ułożyć sobie życia.

Consalida po męczącym dniu spędzonym z matką, decyduje się na szalony wieczór w towarzystwie Adama (Grzegorz Daukszewicz). Po fantastycznych chwilach w parku linowym, młodzi lekarze lądują ze sobą w łóżku!

W Leśnej Górze zjawia się też Leszek Wawrzyniak (Michał Żurawski). Od razu kieruje się do gabinetu Falkowicza, gdzie zarzuca profesorowi, że lekarz ukradł jego pomysł. Oburzony Andrzej wyprasza intruza za drzwi.

Marek (Jan Wieczorkowski) jedzie na kongres kardiologiczny do Nałęczowa. Spotyka Dorotę (Aneta Todorczuk-Perchuć) i poznaje Krzysztofa, jej nowego adoratora. Kilka godzin później do uzdrowiska przyjeżdża też Agata (Emilia Komarnicka). Na prośbę Rogalskiego lekarka zostaje tam na noc.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. emagu

  • Autor: oprac. emagu
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 05.03.2014 21:34
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl