Oglądasz: Strona główna » "Na dobre i na złe" online odcinek 546 na vod.tvp.pl, ale nie za darmo
top 10 seriali

"Na dobre i na złe" online odcinek 546 na vod.tvp.pl, ale nie za darmo

"Na dobre i na złe" odcinek 546 online za darmo jest dostępny w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 546 w TVP2 w środę, 12.02.2014, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 546 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 546 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 546 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 546 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 546  - streszczenie, co się wydarzy?

Agata (Emilia Komarnicka) świętuje z Wiki (Katarzyna Dąbrowska) swój powrót do szpitala. Consalida upija się i dzwoni w środku nocy do Falkowicza (Michał Żebrowski)… Mimo późnej pory profesor od razu przyjeżdża do klubu i odwozi półprzytomną dziewczynę do hotelu.

Lekarz nie jest nieświadomy, że obserwuje go Kinga (Marta Dąbrowska). Zazdrosna żona następnego dnia zaczepia rywalkę w pracy i mówi zaskoczonej Wiktorii o ich sekretnym ślubie.

Z kolei Agata, wracając samotnie z klubu, zauważa młodą dziewczynę, Lucynę, która wybiega zapłakana z jednego z aut. Lekarka, widząc jej poszarpane ubranie, od razu wzywa karetkę. Podejrzewa próbę gwałtu...

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 12.02.2014 20:13
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl