Oglądasz: Strona główna » "Na dobre i na złe" online odcinek 541 na vod.tvp.pl za darmo w internecie
top 10 seriali

"Na dobre i na złe" online odcinek 541 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"Na dobre i na złe" odcinek 541 online za darmo w internecie na nadobre.pl. "Na dobre i na złe" odc. 541 w TVP2 w środę, 11.12.2013, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 541 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 541 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 541 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 541 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 541  - streszczenie, co się wydarzyło?

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) spotyka w windzie Tadeusza (Bogusław Suszka), który prosi ją o rozmowę w cztery oczy. Kobieta zaprasza go do swojego gabinetu. W tym czasie Adam (Grzegorz Dauszkiewicz) wzywa policję i szuka przyjaciółki w całym szpitalu.

Pod opiekę lekarzy trafia ich koleżanka Kinga, która w Leśnej Górze jest patomorfologiem. Okazuje się, że dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo i połknęła groźną mieszankę leków. W szpitalu wraz z Zuzą (Julia Kamińska) zjawia się Przemek (Marcin Rogacewicz). Chłopak zabiera nową przyjaciółkę do swojego pokoju w hotelu.

Gdy spędza z Zuzą miłe sam na sam do drzwi puka Ola (Anna Kaczmarczyk), która pragnie mu powiedzieć, że jest w ciąży. W gabinecie Hany (Kamilla Baar) zjawia się Krystyna. Kobieta pragnie zajść w ciążę, ale nie chce przyprowadzić do lekarki swojego partnera.

Doktor Goldberg nie podejmie się terapii, jeśli mężczyzna nie wykona badania na płodność. Kilka godzin po rozmowie Krystyna wraca do szpitala. Oskarża lekarkę o to, że zniszczyła jej związek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. emagu

  • Autor: oprac. emagu
  • Agencja foto: ARTRAMA/ Na dobre i na złe Facebook, ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 11.12.2013 21:04
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl