Oglądasz: Strona główna » "Na dobre i na złe" online odcinek 536 za darmo w internecie na vod.tvp.pl
top 10 seriali

"Na dobre i na złe" online odcinek 536 za darmo w internecie na vod.tvp.pl

"Na dobre i na złe" odcinek 536 online za darmo w internecie na nadobre.pl i vod.tvp.pl. "Na dobre i na złe" odc. 536 w TVP2 w środę, 6.11.2013, o godz. 20.40. Na vod tvp.pl można obejrzeć 536 odcinek "Na dobre i na złe" online. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji "Na dobre i na złe" odc. 536 online za darmo w internecie. "Na dobre i na złe" online odcinek 536 - oto link:

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 536 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Na dobre i na złe odc. 536  - co się wydarzyło?

Znany koszykarz Dyjas przybywa do Leśnej Góry po zaświadczenie o zdolności do uprawiania sportu. Podczas badania doktor Rogalski (Jan Wieczorkowski) odkrywa, że mężczyzna ma poważne problemy z sercem. Lena (Anita Sokołowska) podejmuje ostateczną decyzję w kwestii swego małżeństwa z Latoszkiem (Bartosz Opania). Kobieta żąda rozwodu. Mąż nie chce się jednak poddawać.

Falkowicz (Michał Żebrowski) leci do Szwajcarii, by załatwić sobie nadzór nad testami nowego leku. Adam (Grzegorz Daukszewicz) przegląda wyniki badań matki. Odkrywa, że nie jest jej biologicznym synem. Mężczyzna jest w szoku. Leczenie u Hany (Kamilla Baar) podejmuje pacjentka, której syn może mieć poważne wady genetyczne. Kobieta nie robiła jednak żadnych badań, będąc w ciąży. Ola (Anna Karczmarczyk) niepokoi się o zdrowie własnego, jeszcze nienarodzonego dziecka.

Obejrzyj: "Na dobre i na złe" online za darmo wszystkie odcinki w internecie

ewydanie
ewydanie
ewydanie

opr. Natalia Molcan

  • Autor: opr. Natalia Molcan
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl, www.nadobre.tvp.pl/ARTRAMA, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 07.11.2013 06:53
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl