Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odcinek 517 ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na NADOBRE.pl
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odcinek 517 ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na NADOBRE.pl

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 517 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na Nadobre.pl. NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 517 w TVP2 w środę, 27.03.2013, o godz. 20.40. Na VOD TVP.pl można obejrzeć NA DOBRE i NA ZŁE odc. 517 ONLINE. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji NA DOBRE I NA ZŁE odc. 517 ONLINE ZA DARMO w internecie.

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 517 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na VOD TVP.pl >>>

Na dobre i na złe, odc. 517  - co się wydarzyło
Ludwik, jeden z pacjentów Falkowicza, spotyka się w nocy ze swoją kochanką. Podczas randki dochodzi do pęknięcia tętniaka i mężczyzna trafia na stół operacyjny. Falkowicz próbuje dowiedzieć się, dlaczego leki, które miały chronić pacjenta, nie zadziałały. Po zabiegu zabiera probówkę z wycinkami tkanki i zleca Adamowi, by zawiózł ją do Szwajcarii.

Wkrótce zaprasza Wiktorię do swojego gabinetu i udziela jej lekcji gry na fortepianie. Agata diagnozuje u pacjenta odmę płucną. Żona mężczyzny, Sylwia, wyznaje, że mężczyzna spadł ze schodów. Lekarka analizuje bogatą dokumentację medyczną Leszka i informacje o jego licznych kontuzjach.

Zaczyna zastanawiać się, czy przypadkiem żona nie znęca się nad nim. Pod gabinetem Leny ustawia się grupa zniecierpliwionych pacjentów. Agata domyśla się, że po kłótni z Witkiem kobieta nie wróciła do domu. Sambor zostaje dyrektorem szpitala w Leśnej Górze. Źle się czuje w nowej roli.

Prosi Trettera, aby wrócił do pracy. Adam umawia Przemka na randkę z koleżanką swojej dziewczyny. Krajewski spóźnia się i Zapała idzie na spotkanie sam. Klaudia dostrzega, że Przemek i Ola wpadli sobie w oko i wycofuje się.

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE ZA DARMO wszystkie odcinki w internecie >>>

ewydanie
ewydanie
ewydanie

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/TVP, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 28.03.2013 07:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl