Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 521 ZA DARMO W INTERNECIE dostępny na VOD TVP.pl
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 521 ZA DARMO W INTERNECIE dostępny na VOD TVP.pl

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE na Nadobre.pl. NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 521 w TVP2 w środę, 24.04.2013, o godz. 20.40. Na VOD TVP.pl można obejrzeć NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521 ONLINE. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji NA DOBRE I NA ZŁE odc. 521 ONLINE ZA DARMO w internecie.

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 521 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na VOD TVP.pl >>>

Na dobre i na złe, odc. 521  - co się wydarzyło?

Latoszek (Bartosz Opania) nocuje u kolegi. Jest zły na Lenę (Anita Sokołowska), że nie dała mu szansy, by wyjaśnić nieporozumienia. Hana (Kamilla Baar), by poprawić przyjaciółce humor, proponuje jej wspólne zakupy. Przymierzana w sklepie sukienka przypomina Lenie o niedawnej chorobie i operacji. Hana zabiera przyjaciółkę do kliniki chirurgii plastycznej. Jednak rozmowa o rekonstrukcji piersi okazuje się dla Leny ponad siły. Lekarka uświadamia sobie, że jest o Witka zazdrosna, gdyż nie czuje się w pełni kobietą.

Ola (Anna Karczmarczyk) zwleka z powrotem na staż do Leśnej Góry. W barze, gdzie tymczasowo dorabia, fachowo udziela pomocy mężczyźnie, który dostał zawału i wzywa pogotowie. Dyżurujący w karetce Przemek (Marcin Rogacewicz) zabiera dziewczynę ze sobą do szpitala.

Agata (Emilia Komarnicka) podejrzewa u Zbigniewa boreliozę, lecz testy niczego nie wykazują. Witek dowiaduje się od Leny, że istnieje bakteria, która może zafałszować wynik badania. W szpitalu zjawia się Paweł (Maciej Marczewski). Wyznaje Agacie, że nadal ją kocha i prosi, by dała mu drugą szansę. Latoszek płoszy intruza. Następnego dnia Woźnicka znajduje w pokoju lekarskim swoje zdjęcie z Pawłem. Załamana lekarka zamyka się w sali rehabilitacyjnej. Tam znajduje ją Latoszek.

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE ZA DARMO wszystkie odcinki w internecie >>>

ewydanie
ewydanie
ewydanie

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl, www.nadobre.tvp.pl, www.nadobre.tvp.pl/ARTRAMA, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 25.04.2013 07:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl