Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 509 ZA DARMO w internecie dostępny na NADOBRE.pl
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 509 ZA DARMO w internecie dostępny na NADOBRE.pl

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 509 ONLINE ZA DARMO nie dostępny W INTERNECIE. NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 509 w TVP2 w środę, 30.01.2013, o godz. 20.40. Na VOD TVP.pl i na stronie NADOBRE.pl można obejrzeć NA DOBRE i NA ZŁE odc. 509 ONLINE. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji NA DOBRE I NA ZŁE odc. 509 ONLINE ZA DARMO w internecie - oto LINK:

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 509 ONLINE dostępny w internecie >>>

Na dobre i na złe, odc. 509 - co się wydarzy

Przemek (Marcin Rogacewicz) nie docenia faktu, że żyje dzięki Falkowiczowi (Michał Żebrowski). Ma żal do Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), że zmieniła zdanie o profesorze. Podczas rozmowy z chirurgiem każe zostawić jego przyjaciółkę w spokoju. Falkowicz działa wszystkim lekarzom na nerwy.

Sambor (Radosław Krzyżowski) nic nie robi sobie z sugestii Falkowicza, by przed zabiegiem wykonać dodatkowe badania. Zamierza operować swoją pacjentkę. Kobieta przechodzi wcześniej testy na krzepliwość krwi. Okazuje się, że Michał mógł zrobić krzywdę pacjentce. Sambor wyznaje  Ninie (Agnieszka Judycka), że nie trawi Falkowicza przez jej romans z nim.

James (Jake Michaels) przez wybuch bomby wpada w panikę. Namawia Hanę (Kamilla Baar), by wyjechała z Leśnej Góry. Tłumaczy żonie, że grozi jej niebezpieczeństwo. Lekarka zaczyna zastanawiać się czy jej mąż jest zdrowy psychicznie. Konsultuje się z psychiatrą, Szymonem Drylem (Piotr Stramowski). Tretter (Piotr Garlicki) uważa, że zostanie odwołany ze stanowiska za błędy popełnione w kierowaniu akcją ewakuacyjną.

Borys (Marcin Zacharzewski) zbliża się do Laury (Dominika Gwit).

Nina jest zła na Wiki, że jej zeznania pomogły Falkowiczowi uniknąć więzienia. Ten jednak docenia jej gest.

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE - wszystkie odcinki po wakacjach 2012 ONLINE ZA DARMO >>>

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ©ARTRAMA
  • Publikacja: 31.01.2013 07:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl