Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 508 ZA DARMO w internecie na NADOBRE.pl
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE odc. 508 ZA DARMO w internecie na NADOBRE.pl

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE. NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 508 w TVP2 w środę, 23.01.2013, o godz. 20.40. Na VOD TVP.pl i na stronie NADOBRE.pl można obejrzeć NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508 ONLINE. Przed emisją w TVP2 odcinek jest płatny. Po premierze w telewizji NA DOBRE I NA ZŁE odc. 508 ONLINE ZA DARMO w internecie - oto LINK:

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 508 ONLINE dostępny w internecie >>>

Na dobre i na złe, odc. 508 - co się wydarzy

Po eksplozji bomby szpital zabezpieczają antyterroryści. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) dostaje się do środka, gdzie nadal przebywają Przemek (Marcin Rogacewicz) i Falkowicz (Michał Żebrowski). Profesor decyduje o natychmiastowej operacji ciężko rannego Zapały. Zabieg ma się odbyć bez znieczulenia i przy braku podstawowych leków.

Falkowicz przekonuje Wiktorię, że jeśli tego nie zrobi, jej przyjaciel straci rękę. Z pomocą lekarki Falkowicz wykonuje skomplikowany zabieg rekonstrukcji tętnicy, a po operacji zostaje aresztowany.

James (Jake Michaels) zabiera roztrzęsioną Hanę (Kamilla Baar) do domu. Gdyby nie jego szybka reakcja, kobieta zginęłaby w wybuchu. Wkrótce zjawia się u nich Piotr (Marek Bukowski). Hana prosi Gawryłę, by zostawił ją samą, ale po jego odejściu zaczyna płakać. Dopiero później Piotr dowiaduje się, że ukochana próbowała się z nim skontaktować, jednak Magda (Anna Dereszowska) wykasowała połączenia od Hany z jego telefonu.

Marek (Jan Wieczorkowski) zostaje zaatakowany gazem pieprzowym na korytarzu. Po tym incydencie Radek (Kamil Kołodziński) zauważa ojca trzymającego Agatę (Emilia Komarnicka) za rękę. Nina (Agnieszka Judycka), Wiktoria i Piotr składają zeznania w prokuraturze w sprawie Falkowicza. Wiki podziwia profesora za to, co zrobił dla Przemka i nie chce go pogrążyć. Na tym tle między nią a Niną dochodzi do starcia.

NA DOBRE i NA ZŁE ONLINE - wszystkie odcinki po wakacjach 2012 ONLINE ZA DARMO >>>

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: materiały prasowe, www.nadobre.tvp.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 24.01.2013 07:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl