Oglądasz: Strona główna » Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida i Adam Krajewski kochają się w samochodzie pacjentki - zdjęcia
top 10 seriali

Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida i Adam Krajewski kochają się w samochodzie pacjentki - zdjęcia

Czy Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" będą razem? Kłótnia kochanków po namiętnej nocy nie zwiastuje szcześliwego zakończenia. Jednak w 551 odcinku "Na dobre i na złe" Adam Krajewski przystępuje do walki o Wiktorię. Przeprasza ukochaną za swoją zazdrość o Falkowicza (Michał Żebrowski), a potem zaprasza ją na romantyczną randkę w zabytkowym aucie jednej z pacjentek. Wiki nie jest w stanie dłużej opierać się Adamowi. Randka kończy się .... seksem.

update counter

"Na dobre i na złe" odcinek 551 - środa, 19.03.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Zakochany Adam Krajewski nie potrafi znieść odrzucenia Wiktorii i zadręcza się myślą, że Consalida spędziła z nim noc, by zemścić się na Falkowiczu za jego ślub z Kingą (Marta Dąbrowska). W 550 odcinku "Na dobre i na złe" zarzuca ukochanej, że go wykorzystała do własnych rozgrywek z Andrzejem.

- Dlatego przespałaś się ze mną? Żeby dokopać Falkowiczowi?! - stwierdza rozczarowany jej oschłością. A Wiktoria, zamiast odpowiedzi wymierza mu siarczysty policzek!

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida na randce z Tomaszem Rzepeckim

W 551 odcinku "Na dobre i na złe" Adam przeprasza Wiki za swoje zachowanie. Czuje, że ma szansę odzyskać ukochaną jeśli schowa swoją dumę do kieszeni. - Wybacz,że... Że powiedziałem, że zrobiłaś to na złość Falkowiczowi.Nie myślę tak!

Świadkiem rozmozy lekarzy jest jedna z pacjentek szpitala w Leśnej Górze. Pani Anna (Tomira Kowalik) bacznie obserwuje Wiki i Adama i od razu zauważa, że między lekarzami iskrzy. Seniorka postanawia zabawić się w swatkę. Wychodząc ze szpitala wręcza Krajewskiemu kluczyki do swojego zabytkowego i wyjątkowo drogiego auta.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola rodzi Przemkowi córkę i wprowadza się do Zapały

- Wie pan w ilu historiach miłosnych ten samochód brał udział? Za młody pan, żebym wszystko opowiadała...

Adam z początku nie chce przyjąć prezentu, jednak kiedy pani Anna posyła mu ciepły uśmiech zmienia zdanie. W końcu nie ma nic do stracenia, a cudowna moc auta może podziała na Wiktorię, która przyzna się do swoich uczuć do Krajewskiego.

- Przecież ja go panu nie daję! Aż tak nieprzytomna nie jestem. Pojeździ pan i odda kluczyki mojej córce! - stwierdza pacjentka.

Kilka godzin później Adam korzysta z okazji, że ma tak wyjątkowy samochód i zaprasza Wiktorię na przejażdżkę. Zabytkowy wóz okazuje się prawdziwym afrodyzjakiem na kółkach, bo Wiki ulega urokowi Adama i już po chwili zaczynają się całować na tylnym siedzeniu auta.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na dobre i na złe''? Koniecznie odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl
  • Publikacja: 19.03.2014 15:25
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl