Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 498 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 498 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 498 w TVP2 w środę, 7.11.2012, o godz. 20.40. NA DOBRE i NA ZŁE odc. 498 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE. Na VOD TVP.pl można obejrzeć Na dobre i na złe odc. 498 ONLINE i poprzednie odcinki. NA DOBRE i NA ZŁE odc. 498 przed emisją w TVP2 jest płatny. Po premierze w telewizji NA DOBRE I NA ZŁE odc. 498 ONLINE ZA DARMO w internecie - oto LINK:

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 498 ONLINE ZA DARMO w internecie >>>

Na dobre i na złe, odc. 498 - co się wydarzyło
Lena (Anita Sokołowska) z entuzjazmem wraca do pracy, ale po przerwie trudno się jej skoncentrować. James (Jake Michaels) jest nieprzytomny po upadku, narasta krwiak mózgu. Gawryło (Marek Bukowski) decyduje się wykonać trepanację. Tuż przed operacją Hana (Kamilla Baar) wyjawia Piotrowi, że to jej mąż.

Do szpitala trafia mężczyzna, który stracił przytomność podczas szkicowania rysunków na rynku. Okazuje się, że pacjentowi cztery miesiące wcześniej przeszczepiono serce, a jego rysunki są bardzo podobne do prac zmarłego przed czterema miesiącami słynnego malarza.

Według Agaty (Emilia Komarnicka) to dowód na pamięć komórek. Marek (Jan Wieczorkowski) jest zauroczony Agatą, ale sceptyczny wobec tej teorii. Przemek (Marcin Rogacewicz) czuje, że Wiki (Katarzyna Dąbrowska) go wspiera – kocha ją jak siostrę. Ona wolałaby usłyszeć inne wyznanie.

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVP, tvp.pl, www.nadobre.tvp.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 08.11.2012 10:01
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:42
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl