Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494. Jan WIECZORKOWSKI jako nowy KARDIOLOG MAREK będzie miał ROMANS z Agatą? ZDJĘCIA
top 10 seriali

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494. Jan WIECZORKOWSKI jako nowy KARDIOLOG MAREK będzie miał ROMANS z Agatą? ZDJĘCIA

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494 w środę, 10.10.2012, o godzinie 20:40 w TVP2. Do szpitala w Leśnej Górze dołącza nowy lekarz. Wziętego kardiologa gra Jan Wieczorkowski. Jego bohater, Marek Rogalski, wpadnie w oko Agacie Woźnickiej, a sama doktor też nie będzie mu obojętna. Powierzy jej sekret, który będzie miał ogromny wpływ na przyszłość ich relacji. Szykuje się romans?

update counter

Jan Wieczorkowski dołącza do obsady serialu NA DOBRE I NA ZŁE. Aktor wciela się w rolę Marka Rogalskiego. Grany przez niego kardiolog od razu wpadnie w oko doktor Agacie Woźnickiej (Emilia Komarnicka). Agata również nie będzie mu obojętna.

Bohater Wieczorkowskiego obdarzy koleżankę ze szpitala w Leśnej Górze ogromnym zaufaniem. Z czasem wyzna jej swój sekret. Powierzona tajemnica będzie miła ogromny wpływ na przyszłość ich relacji. Czy niewinny flirt zamieni się w gorący romans?

>>> NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu


- Marek Rogalski to wzięty kardiolog, który ma ambicje zostać szefem oddziału kardiologii interwencyjnej w Leśnej Górze. Jednak na początku będzie musiał zadowolić się etatem kardiologa na internie - informuje Karolina Baranowska z obsługi informacyjnej serialu.

NA DOBRE I NA ZŁE, odcinek 494 w środę, 10.10.2012 o godzinie 20:40 w TVP2.

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ©ARTRAMA
  • Publikacja: 10.10.2012 20:49
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:42
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl