Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE odc. 522. AGATA ODEJDZIE z LEŚNEJ GÓRY po seksie z Latoszkiem?
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 522. AGATA ODEJDZIE z LEŚNEJ GÓRY po seksie z Latoszkiem?

Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) i Witek Latoszek (Bartosz Opania) z NA DOBRE i NA ZŁE spędzają razem noc w szpitalu w Leśnej Górze, ale po seksie z Latoszkiem Agata czuje wyrzuty sumienia. Ma świadomość, że rozbija przecież małżeństwo Latoszka i Leny (Anita Sokołowska) W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 522 w środę, 1.05.2013, Agata zwierza się Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), że spędziła noc z Witkiem i planuje odejść z Leśnej Góry? Co będzie z Leną i Witkiem? Czy seks Agaty i Latoszka to początek romansu?

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 524. HANA już NIE KOCHA PIOTRA. Umawia się na randkę z SZYMONEM Drylem >>>

Witek Latoszek zdradza Lenę z Agatą w 521 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE. Kiedy w szpitalu w Leśnej Górze pojawia się Paweł Lewicki (Maciej Marczewski), były mąż Agaty, lekarka przeżywa dramatyczne chwile. Wracają wstrząsające wspomnienia z przeszłości gdy Paweł porwał ją ze szpitala i więził w ich domu. Lewicki prosi Agatę o przebaczenie i jeszcze jedną szansę. Przerażona Agata w tak trudnym momencie może liczyć na wsparcie Witka.

Latoszek tak skutecznie pociesza rozstrzęsioną Agatę, która ze strachu przez mężem ukrywa się w sali rehabilitacyjnej szpitala, że między nimi dochodzi do zbliżenia. Wspólna noc Agaty i Latoszka to konsekwencja tego, że ostatnio zbyt często przekraczali granice przyjaźni i pozwalali sobie na coraz odważniejszy flirt.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 522 po nocy spędzonej z Latoszkiem w szpitalu Agata czuje wyrzuty sumienia. W końcu Witek wciąż ma żonę. Lena wyrzuciła go z domu i od jakiegoś czasu pomieszkuje u kolegi, ale nadal przecież są małżeństwem.

Agata ma świadomość tego, że przyczynia się do rozpadu małżeństwa Latoszków. Chce jak najszybciej przerwać to, co ją łączy z Witkiem. Podejmuje decyzję o wyjeździe z Leśnej Góry. Dręczona poczuciem winy Agata zwierza się Wiktorii, że spędziła noc z Latoszkiem. Dla Agaty jedynym wyjściem z tej sytuacji jest ucieczka.

Czy Agata rzuci pracę w szpitalu i odejdzie z Leśnej Góry? Czy seks Agaty i Witka to początek ich gorącego romansu za plecami Leny, czy tylko jednorazowy błąd, który więcej się nie powtórzy? W kolejnych odcinkach NA DOBRE i NA ZŁE okaże się też czy Witek przyzna się Lenie do zdrady.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-odc-524-hana-juz-nie-kocha-piotra-umawia-sie-na-randke-z-szymonem-drylem_316284.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-odc-524-hana-juz-nie-kocha-piotra-umawia-sie-na-randke-z-szymonem-drylem_316284.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-odc-524-hana-juz-nie-kocha-piotra-umawia-sie-na-randke-z-szymonem-drylem_316284.html
ewydanie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/TVP, TVP, www.nadobre.tvp.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 25.04.2013 10:04
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl