Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE odc. 520. WIKTORIA dostaje od FALKOWICZA romantyczny PREZENT
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 520. WIKTORIA dostaje od FALKOWICZA romantyczny PREZENT

NA DOBRE i NA ZŁE, odcinek 520 w środę, 17.04.2013, o godzinie 20:40 w TVP2. W 520 odc. NA DOBRE i NA ZŁE Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) otrzymuje od Falkowicza (Michał Żebrowski) wyjątkowy prezent - drzewko pomarańczowe. Po chwili chirurg namawia Consalidę, aby położyła się obok niego na podłodze, a ona przyjmuje zaproszenie! Wiktoria i Falkowicz z NA DOBRE i NA ZŁE zbliżają się do siebie coraz bardziej.

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 520. LENA chce zostawić WITKA. Leśna Góra żyje ROMANSEM AGATY i LATOSZKA >>>

Falkowicz słyszy rozmowę Wiktorii i Adama, z której wynika, że jest skończony jako lekarz. Dociera do niego, że współpracownicy przestali wierzyć w jego geniusz. Andrzej postanawia zrobić wszystko, aby odzyskać pełną sprawność jako chirurg.

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu

Tymczasem do szpitala w Leśnej Górze trafia Jakub. Mężczyzna martwi się, że przez pobyt w szpitalu, straci pracę. Uważa, że młodsi koledzy tylko czekają na okazję, by zająć jego miejsce. Falkowicz dochodzi do wniosku, że obaj są w podobnej sytuacji. W trakcie operacji zmęczony Falkowicz ustępuje miejsca Wiktorii.

Po zabiegu Consalida odwiedza gabinet Falkowicza. Profesor leży na podłodze. Wyznaje Wikorii, że przecenił swoje możliwości, ale nie podda się. Chwilę później wręcza Wiki pewien prezent - drzewko pomarańczowe - i zaprasza ją do wspólnego leżenia. Kobieta przyjmuje zaproszenie i kładzie się obok profesora.

NA DOBRE i NA ZŁE, odcinek 520 w środę, 17.04.2013, o godzinie 20:40 w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 519. PRZEMEK znów zbliża się do OLI - ZDJĘCIA >>>

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ©ARTRAMA
  • Publikacja: 10.04.2013 21:12
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl