Oglądasz: Strona główna » NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. HANA STRACIŁA DZIECKO. Czy Piotr dowie się o ciąży i poronieniu?
top 10 seriali

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506. HANA STRACIŁA DZIECKO. Czy Piotr dowie się o ciąży i poronieniu?

W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 506 w środę, 9.01.2013 Hana Goldberg (Kamilla Baar) przeżywa śmierć nienarodzonego dziecka, które nosiła pod sercem. HANA STRACIŁA DZIECKO Piotra Gawryły i pogrąża się w rozpaczy. Po wyjściu ze szpitala jedzie do Piotra, by powiedzieć mu o ciąży. Niestety w jego mieszkaniu spotyka Magdę Soszyńską (Anna Dereszowska). Czy Piotr dowie się, że Hana straciła ich dziecko? Co dalej z Piotrem i Haną - czy będą razem, a może Magda rozdzieli ich już na zawsze?

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 505. CIĄŻA HANY jest ZAGROŻONA. Lekarze walczą o ŻYCIE dziecka HANY >>>

Hana Goldberg z NA DOBRE i NA ZŁE jak żadna inna bohaterka serialu jest dramatyczne doświadczana przez los. Śmierć męża Jamesa (Jake Michaels), ataki ze strony prześladowcy, którym okazał się Karol (Bogdan Brzyski), brutalny mąż pacjentki, strzelanina w Leśnej Górze, cudowne "zmartwychwstanie"męża, rozstanie z Piotrem, aż w końcu wypadek i utrata dziecka. Na Hanę spadają same nieszczęście. Najgorsze jednak wciąż jeszcze przed nią.

NA DOBRE I NA ZŁE - więcej o serialu >>>

W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 506 lekarzom z Leśnej Góry nie udaje sie uratować dziecka Hany. Po poronieniu Goldberg jest w kiepskim stanie psychicznym. Cierpi, bo marzyła, by zostać matką i cieszyła się, że urodzi dziecko ukochanego Piotra.

James stara się wspierać żonę w trudnych chwilach. Załamana Hana odsuwa go od siebie. Kiedy jest już na siłach by wyjść ze szpitala jedzie do Gawryły, by wyznać mu całą prawdę o tym co się stało. Piotr rzucił bowiem pracę w szpitalu. W jego mieszkaniu zastaje tylko Magdę Soszyńską.

Była kochanka Gawryły, a zarazem matka jego córki Tosi (Gabriela Świerczyńska) prosi ją, by usunęła się z życia Piotra dla dobra jego córki. By zapomnieć o problemach Hana poświęca się pracy. Jej pacjentką zostaje Mona, która chce zajść w ciążę, by ratować małżeństwo. Kobieta nie zna języka polskiego i James pełni rolę tłumacza. Po jednej z rozmów Coldwell wyznaje Hanie miłość i wyjawia jej swój sekret związany ze sfingowaniem śmierci.

Czy Hana powie Piotrowi o ciąży? Co dalej z Haną i Piotrem - będą razem, czy Garwyło zostanie z Magdą, a Hana z Jamesem?

Życie bohaterów NA DOBRE i NA ZŁE skomplikuje się jeszcze bardziej po zamachu w Leśnej Górze. W NA DOBRE i NA ZŁE odc. 507 (emisja w środę, 16.01.2013) Hana cudem uniknie śmierci po wybuchu bomby podłożonej w szpitalu przez pacjenta Falkowicza (Michał Żebrowski). Przed śmiercią uratuje ją James...

NA DOBRE i NA ZŁE, odc. 507. BOMBA w Leśnej Górze. JAMES ratuje HANĘ przed śmiercią >>>Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-odc-507-zamach-w-lesnej-gorze-bomba-omal-nie-zabila-przemka-co-z-przemkiem-straci-_297071.html

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl, ©ARTRAMA
  • Publikacja: 09.01.2013 20:20
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl