Oglądasz: Strona główna » Na dobre i na złe, odc. 488 - OPIS, STRESZCZENIE: Koniec złudzeń
top 10 seriali

Na dobre i na złe, odc. 488 - OPIS, STRESZCZENIE: Koniec złudzeń

Ewa boi się, że Karol skrzywdzi ją i dziecko i prosi Hanę, by pomogła im się ukryć. Falkowicz wyrzuca Wiki z pracy. Lekarka zwierza się Agacie, że kocha Przemka. Hana i Piotr spędzają namiętną noc. Po wyjściu ze szpitala pani doktor zostaje napadnięta przez Karola. W jej obronie staje Gawryło i Falkowicz.Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-odc-484-opis-streszczenie-kruche-nadzieje_254066.html

Ewa boi się, że Karol skrzywdzi ją i dziecko - prosi Hanę, by pomogła im się ukryć. Ludmiła postanawia jak najlepiej wykorzystać czas, który jeszcze jej pozostał. Zaprasza Przemka na przejażdżkę limuzyną. Wiki wyjawia Agacie, że kocha się w Przemku.

>>> Na dobre i na złe - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

W czasie operacji Falkowicz drwi z otyłej pacjentki, córki zamożnego biznesmena. Okazuje się, dziewczyna słyszała obraźliwe komentarze na swój temat.

Między Falkowiczem i Wiki co chwila dochodzi do kłótni. Ordynator wyrzuca lekarkę z pracy i grozi, że odbierze jej prawo do wykonywania zawodu. Do szpitala trafia chora na mukowiscydozę Celina. Dziewczyna wciąż wypytuje o swojego chłopaka. Agata prosi Wywrockiego, by sfinansował leczenie pacjentki.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Hana odkrywa, że ktoś włamał się do jej mieszkania. Gdy przyjeżdża Piotr zwierza mu się, że myśli o wyjeździe. Między obojgiem dochodzi do zbliżenia. Piotr informuje Falkowicza, że złożył na niego doniesienie do prokuratury i Izby Lekarskiej. Przed szpitalem Hana zostaje napadnięta przez Karola. Piotr rzuca się na ratunek. Gdy Karol celuje do nich z pistoletu, podbiega Falkowicz.Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-odc-484-opis-streszczenie-kruche-nadzieje_254066.html

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ©ARTRAMA
  • Publikacja: 01.06.2012 02:10
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:42
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl