Oglądasz: Strona główna » "Miłość nad jeziorem Garda". Nowy serial w Romance TV
top 10 seriali

"Miłość nad jeziorem Garda". Nowy serial w Romance TV

Już w 5 stycznia Romance TV zaprasza na nowy serial "Miłość nad jeziorem Garda", którego fabuła rozgrywa się nad pięknym jeziorem Garda w północnych Włoszech. Topierwsza z wielu telewizyjnych premier jakie w tym roku zaplanował dla widzów Romance TV. O czym jest serial "Miłość nad jeziorem Garda"?

O czym jest serial "Miłośc nad jeziorem Garda"?

Główna bohaterka serialu "Miłość nad jeziorem Garda" - Lena Sender wyrusza w podróż do klasztoru Santa Chiara, aby dotrzeć do informacji o swych biologicznych rodzicach. Niestety zakonnice nie są w stanie pomóc jej w poszukiwaniach. Mimo wszystko Lena na dłużej zostaje w rybackim miasteczku Lazise i kontynuuje dochodzenie na własną rękę.

Zobacz: "Na dobre i na złe". Wypadek Falkowicza. Ojciec Kingi i Andrzej znają się od latWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/na-dobre-i-na-zle-wypadek-falkowicza-ojciec-kingi-i-andrzej-znaja-sie-od-lat_375265.html

Zatrzymuje się w prestiżowym hotelu Aurora usytuowanym nad samym jeziorem. W ciągu pierwszych dni poznaje atrakcyjnego projektanta jachtów i zastępcę szefa stoczni, Lucasa Leone. Natychmiast między nimi zaczyna iskrzyć.

Obsada serialu "Miłośc nad jeziorem Garda"

Zdjęcia do serialu kręcone były w północnych Włoszech, w pobliżu Werony. Klasztor Santa Chiara to w rzeczywistości perła architektury średniowiecznej Pieve di San Giorgio, katolicka świątynia wybudowana z 12 wieku.

W rolach głównych występuje plejada europejskich gwiazd z Christiną Beyerhaus, Andreasem Bruckerem, Ivonne Polizzano i Janem Hartmannem na czele. Całość wyreżyserował Karl Kases znany polskim widzom jako twórca serialu „Strażnik
Teksasu” oraz reżyser kilku ekranizacji powieści „Rosamunde Pilcher” - serialu, w którym w tym roku wystąpi prezenterka Romance TV Aleksandra Woźniak.

"Miłość nad jeziorem Garda" w każdą niedzielę o 20:05 w Romance TV

ewydanie

Przeczytaj dodatkowo:

materiały prasowe

  • Autor: materiały prasowe
  • Agencja foto: Rainbow Media/Romance TV
  • Publikacja: 13.01.2014 00:00
  • Aktualizacja: 13.01.2014 13:43
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl