Oglądasz: Strona główna » Miłość na bogato online sezon 2 odcinek 1 na viva-tv.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

Miłość na bogato online sezon 2 odcinek 1 na viva-tv.pl w internecie za darmo

Miłość na bogato 2 sezon odcinek 1 online za darmo nie jest dostępny w internecie. "Miłość na bogato" odcinek 1 sezon 2 w telewizji Viva Polska w sobotę, 22.03.2014, o godz. 19. Po emisji w telewizji 1 odcinek 2 sezonu "Miłości na bogato" online za darmo na stronie internetowej www.viva-tv.pl.

update counter

Patrz: "Miłośc na bogato" 2 sezon odcinek 1 online za darmo na viva-tv.pl >>>

"Miłość na bogato"  2 sezon odcinek 1 - streszczenie, co się wydarzy?

Nowy sezon Miłości na bogato rozpoczyna się kilka miesięcy po wypadku Justyny (Justyna Banasiak). Marcela (Marcela Leszczak) przez pewien czas pomagała Justynie, ale kiedy ta zaczęła stawać na nogi, wyjechała do Nowego Jorku.

Wolny pokój po Marceli postanowiła zająć Iza (Iza Małota), która, po rozstaniu z Mateuszem (Mateusz Rojek), musiała sprzedać mieszkanie. Dodatkowo była zmuszona zamknąć szkołę taneczną, po tym, jak jej matka przestała wspierać ją finansowo, za karę, że córka pochopnie rozstała się z Mateuszem.

Nikodem (Nikodem Świącki) nie jest już menadżerem w klubie Janka (Jan Bielski) . Od dawna chciał się usamodzielnić i otworzył swój własny fitness club. Na szczęście ta sytuacja nie podzieliła chłopaków i pozostali dobrymi kolegami. Z kolei Janek po rozstaniu z Marcelą nie miał zamiaru wiązać się z żadną dziewczyną. Czy w końcu znajdzie miłość swojego życia?

W tym samym czasie Karolina (Karolina Gilon) zaczęła prowadzić studio fotograficzne, które kupili jej rodzice. Oczywiście raz na jakiś czas przychodzi do niej Gabron (Gabriel Piotrowski), który prosi ją o małą pożyczkę. Jak to Karolina, nie potrafi odmówić swojemu bratu, który odrzucił propozycje pracy u ojca, przez co musi sam zacząć zarabiać. Przy okazji Garbon wplątał się w nieoczekiwany romans…

Zobacz: "Miłość na bogato". Obsada "Miłości na bogato". Kto gra w serialu "Miłość na bogato"? - zdjęcia

 Więcej
http://superseriale.se.pl/gallery/116499/miosc-na-bogato-nowy-serial-viva-polska/
ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Miłość na bogato Facebook, Miłość na bogato Facebook/ viva-tv.pl, Viva Polska
  • Publikacja: 22.03.2014 18:49
  • Aktualizacja: 11.08.2014 16:00
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl