koperta

"Miłość na bogato" online odcinek 3: Ciąża w "Miłości na bogato". Iza i Mateusz będą rodzicami - zapis relacji na żywo w internecie

|

Ciąża Iza, pojednanie Sylwii i Gabrona, Justyna uratowana przez Nikodema. "Miłość na bogato" odcinek 3 w czwartek, 12.09.2013, o godz. 19.30 w telewizji Viva Polska. "Miłość na bogato" online zapis relacji na żywo z 3 odcinka serialu na SuperSeriale.pl. Co się wydarzyło u bohaterów "Miłości na bogato"? Najlepsze teksty z "Miłości na bogato"!

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!

Zobacz koniecznie: "Miłość na bogato" online odcinek 3 w internecie za darmo na viva-tv.pl

"Miłość na bogato" odcinek 3 - zapis relacji na żywo w internecie

Mieszkanie Marceli. Justyna żali się Marceli, że straciła wszystkie pieniądze na sukienkę. - Jak mogłaś cenę przegapić? - pyta Marcela. - Nie wiem, taka ładna była - odpowiada Justyna.

Iza i Mateusz jadą autem Trasą Łazienkowską. Utalentowana tancerka proponuje swojemu ukochanemu wyjazd. - Ryba już wiem, że nie pojedziemy... - stwierdza załamana Iza gdy Mateusz się wykręca pracą. Kiedy prawnik odwozi Izę na trening dziewczyna urządza mu awanturę, że wieczorem podczas wypadu do klubu ma się spotkać z klientem.

Justyna wciąż ma nadzieję, że wygra casting i rozpocznie karierę modelki. Niestety dostaje telefon z odmowną odpowiedzią. Justyna płacze. Marcelna próbuje ją pocieszyć. - Przecież byłaś w ich typie. Głowa do góry. Ja tobie pożyczę pieniądze. Jesteś u mnie, a ja ci pomogę. A gdybym znalazła ci inny casting? Porozmawiam z moją agentką. Musimy iść na imprezę... przecież sukienkę już masz.

Kuzynka modelki przyjmuje jej zaproszenie. - Co mi pozostało. Nic tylko się bawić - odpowiada Justyna.

Patrz też: Najgłupsze teksty z "Miłości na bogato"


Klub "La Playa" nad Wisłą. Gabron zwierza się Nikodemowi ze swoich problemów z Sylwią. Tymczasem były chłopak Justyny wciąż do niej wydzwania. Chłopaki stoją przy barze i rozmawiają o sprawach zawodowych. W pewnym momencie Nikodem odchodzi, bo zauważył dwie atrakcyjne dziewczyny.

- Coś Ci napisał znowu Tobie? Dobrze, że do Warszawy wyjechałaś, bo by cię jeszcze szukał, nachodził - stwierdza Marcela gdy Justyna opowiada jej o swoim chłopaku.

Do Justyny, Janka i Marceli przysiada się Monika,  była dziewczyna Janka.  Marcela zabiera Janka, a Monika komplementuje sukienkę Justyny. - Jest piękna. Mam nadzieję, że nie odziedziczyłaś gustu po kuzynce - Monika jest wyjątkowo złośliwa.

Mieszkanie Izy i Mateusza. Iza rozmawia z mamą przez telefon w sprawie menu weselnego. - Ja nie jestem jakąś ciotką, żebym gości barszczem karmiła... O Mati wrócił i kwiatki mi przyniósł - mówi uradowana Iza. Mateusz mówi dziewczynie, że nie pójdzie z nią wieczorem do klubu.

Wieczorem w klubie nad Wisłą. Marcela opowiada przyjaciółkom o tym jak ją denerwuje Monika. Kiedy przychodzi Nikodem zaczyna flirtować z przyjacielem Janka. Sylwia i Justyna podchodzą do baru. Gdy Gabron zauważa jak jakiś chłopak podrywa Sylwię rzuca się na niego. Sylwia jest wściekła. - Nie chcę mieć z tobą nic do czynienia - rzuca wściekle.

- On cię macał, nie mogłem na to patrzeć - przyznaje Gabron.
- Ale robić taką burdę. Zawsze się tak zachowujesz, jak frajer. Proszę cię przestać - mówi dziewczyna. W pewnym momencie Gabron zaczyna ją całować. Sylwia nie opiera się.

Przyjaciele świetnie się bawią w klubie na parkiecie. Justyna siedzi na plaży. Nagle podchodzi do niej przystojny Bartek. Chłopak ma kolegę w agencji hostess i proponuje przyszłej modelce pracę hostessy. - Możesz rozdawać ulotki. Leżeć na samochodzie w bikini, ale najpierw muszę cię zobaczyć w kostiumie - mówi z rozbrajającą szczerością.

Justyna jest oburzona jego propozycją, ale nie daje nic po sobie poznać. - Wiesz przyjechałam z Wałcza i tak się pakowałam, że nie zabrałam kostiumu. Nie jestem zainteresowana. Nie chcę takiej pracy  - odpowiada.

Justynę ratuje z opresji Nikodem. - Chyba nie zrozumiałeś. Justyna nie ma ochoty konwersować dalej, więc poszukaj miłości gdzie indziej - przyjaciel Janka próbuje pozbyć się natręta.

Nikodem pociesza Justynę, która narzeka, że nic jej się nie układa. - No co ty. W dwa tygodnie poznałaś tyle fajnych ludzi. Wszystko przed tobą.

Mieszkanie Izy i Mateusza. Chłopak chce wynagrodzić swojej ukochanej, że nie było go na imprezie. - Chciałem spędzić z tobą poranek - mówi i serwuje jej śniadanie do łóżka. Iza już po pierwszym kęsie biegnie do łazienki i wymiotuje.

- Iza, ty nie przesadziłaś wczoraj z alkoholem - pyta zatroskany Mateusz.

Showroom Sylwii. Justyna wpada do Sylwii, by przyjąć jej propozycję pracy. - Pięknie tu masz. Ale o co chodzi z tym showroomem? - Justyna chce wiedzieć na czym polega praca. Sylwia tłumaczy, że showroom nie jest sklepem, bo styliści wpadają do niego, by wypożyczać ubrania do sesji.

Mieszkanie Izy i Mateusza. Marcela przychodzi do przyjaciółki. Iza opowiada jej, że jest w ciąży. - Przecież mówiłaś, że tabletki bierzesz. A co na to Mateusz? - pyta Marcela. - Wiesz czasami zapominałam. Mateusz jeszcze nic nie wie - przyznaje Iza.

A już w 4 odcinku "Miłości na bogato" Mateusz dowiaduje się, że będzie ojcem. Niestety chłopak Izy nie cieszy się z ciąży ukochanej. Para zaczyna się kłócić. Do akcji wkracza Marcela!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

 

tekst: Ag
OCEŃ ARTYKUŁ
ratingGlobalSmallocena: 9,1
9 głosów
Komentarze:   + Dodaj komentarz

ZA KULISAMI SERIALI

Lekarze 4 sezon odcinek 8. Alicja boi się, że straci Kubusia - ZWIASTUN

 • Lekarze 4 sezon odcinek 8. Alicja boi się, że straci Kubusia - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 5. Maksa namawia Karolinę do zażycia kokainy - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 5. Szopirka Justyna pomaga matce Izy w zakupach - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1904. Zosia nago przed Cieślikiem - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 556. Poród Oli z komplikacjami. Dziecko nie oddycha - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1903. Senator Krupski chce zniszczyć Cieślika - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 555. Hana kocha Piotra, ale wybiera dziecko - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1902. Bogdan Berg kryje kolegów - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 7. Hubert Sułecki pomaga Agacie i Markowi - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1901. Kuba grozi Smolnemu - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 7. Marta wraca po Stasia - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 7. Kellerowie chcą zabrać Alicji synka - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 4. Joanna Kurowska w Miłości na bogato - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 4. Gabron poznaje tajemnicę Maksa - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1900. Bogdan aresztowany - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1899. Kuby niszczy związek Andrzeja z Jagodą - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1898. Wujek Samo Zło w Na Wspólnej - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 6. Hubert Sułecki rozdzieli Agatę z Markiem?- ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1897. Monika urządza Cieślikowi scenę zazdrości - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 6. Fryderyk pociesza Mariannę - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1896. Rafał załamany stanem Ludwiki - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 3. Michaela podrywa Janka - ZWIASTUN
 • Przyjaciółki 3 sezon odc. 31. Dorota próbuje zabić Andrzeja - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1895. Bogdan odkrywa przekręt w warsztacie - ZWIASTUN
 • NA DOBRE i NA ZŁE odc. 553. Wiktoria bliska śmierci - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1894. Marta urządza awanturę Pawłowi - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 5. Ojciec Agaty wypytuje ją o Marka - ZWIASTUN
 • NA WSPÓLNEJ odc. 1893. Andrzej kłóci się z Jagodą - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 5. Staś sprowadza Fryderykowi kobietę - ZWIASTUN
 • NA WSPÓLNEJ odc. 1892. Sambójstwo Anety. Czy Kamil uratuje Anetę? - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 5. Alicja dostaje wielką zawodową szansę - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 2. Monika kontra Michaela - ZWIASTUN

WYWIAD Z GWIAZDĄ

więcej więcej

ŚWIEŻE PLOTKISE.pl

więcejwięcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.