Oglądasz: Strona główna » M jak miłość: TOMEK ODEJDZIE od Gosi? KOCHA żonę, ale wciąż MYŚLI o Agnieszce - ZDJĘCIA
top 10 seriali

M jak miłość: TOMEK ODEJDZIE od Gosi? KOCHA żonę, ale wciąż MYŚLI o Agnieszce - ZDJĘCIA

M jak MIŁOŚĆ odc. 924, czyli pierwszy odcinek M jak miłość po wakacjach 2012 został wyemitowany w TVP2 w poniedziałek, 3.09.2012. W 924. odcinku M jak miłość Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) dał do zrozumienia Marcie (Dominika Ostałowska), że w jego małżeństwie z Gosią (Joanna Koroniewska) źle się dzieje. Marta wyczuła, że Tomek wciąż myśli o Agnieszce (Magdalena Walach). Jeszcze w tym samym odcinku Tomek wyznał żonie, że jest szczęśliwy i bardzo ją kocha. Czy Tomek odejdzie od Gosi i porzuci rodzinę?

Tomek, Gosia i Agnieszka już od dawna są uwikłani w miłosny trójkąt i nic nie wskazuje na to, by szybko mieli się z niego wyplątać. Chodakowski stara się jak może ukryć prawdziwe uczucia jakimi darzy Agnieszkę Olszewską, ale zdradzona przez męża Marta zaczęła wyczuwać niewiernych mężczyzn na odległość.

>>> M JAK MIŁOŚĆ: Rocznica ŚMIERCI HANKI Mostowiak. Marek zamówił MSZĘ za HankęWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-rocznica-smierci-hanki-mostowiak-marek-zamowil-msze-za-hanke_277166.html

W 924. odcinku M jak miłość w trakcie krótkiej rozmowy z Tomkiem Marta zorientowała się, że coś złego dzieje się w związku jej siostry. Chodakowski szybko zakończył temat i powiedział Marcie, by nie wtrącała się w nieswoje sprawy. Sędzia dość krytczynie podsumowała zachowanie Tomka.

>>> M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu


- To co robisz Gosi jest jeszcze gorsze od tego, co Andrzej zrobił mi - stwierdziła ze spokojem.

Tomek najwidoczniej poczuł, że coraz bardziej widać po nim, że Agnieszka nie jest mu obojętna. Gdy wrócił do swojego mieszkania mocno przytuł Gosię i wyznał jak bardzo ją kocha. Czy Tomek odejdzie od Gosi? Czy małżeństwo Chodakowskich znowu będzie przechodziło kryzys?

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 04.09.2012 14:30
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:36
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl