Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość" online odcinek 1039 na vod.tvp.pl w internecie, ale nie za darmo
top 10 seriali

"M jak miłość" online odcinek 1039 na vod.tvp.pl w internecie, ale nie za darmo

"M jak miłość" odcinek 1039 online za darmo nie jest dostępny w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1039 w telewizji we wtorek, 11.02.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1039 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1039 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1039 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1039 - streszczenie, co się wydarzy?

Eryka (Marta Jutras) próbuje pogodzić się z Janką (Joanna Osyda). Rozmowa sióstr znów kończy się kłótnią. Wokół bistro pojawia się grupa podejrzanych mężczyzn. Gdy Janka na chwilę wychodzi przed lokal, zostaje przez nich zaatakowana.

Anna (Tamata Arciuch) i Ewa (Dominika Kluźniak) wiedząc, że przez kolejnych kilka tygodni będą skazane na swoje towarzystwo, ogłaszają zawieszenie broni. Pod nieobecność ciotki Ula (Iga Krefft) urządza w domu imprezę.

Michał (Paweł Okraska)odwiedza w Grabinie Mostowiaków. Lucjan (Witold Pyrkosz) wyrzuca mężczyznę za drzwi, a Basia (Teresa Lipowska) uprzedza Tomka (Andrzej Młynarczyk) o wizycie Łagody. Wściekły policjant odnajduje kochanka Małgosi (Joanna Koroniewska) w hotelu.

Wcześniej Tomek kłóci się w pracy z Agnieszką (Magdalena Walach). To dzięki niemu Paulina (Agnieszka Żulewska) wskazała miejsce ukrycia nielegalnego towaru. Mimo to Olszewska ma do niego pretensje i krytykuje Tomka, że przespał się ze świadkiem.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. emagu

  • Autor: oprac. emagu
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, m-jak-miłość.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 11.02.2014 20:25
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl