Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość" online odcinek 1035 w internecie i na vod.tvp.pl
top 10 seriali

"M jak miłość" online odcinek 1035 w internecie i na vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1035 online za darmo nie jest dostępny w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1035 w telewizji we wtorek, 28.01.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1035 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1035 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1033 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl
"M jak miłość" odcinek 1033 - streszczenie, co się wydarzy

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1035 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1035 - streszczenie, co się wydarzy?

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) zaprasza Basię (Teresa Lipowska) na próbę chóru. Wręcza jej także znalezione na ulicy ogłoszenie Marcina (Mikołaj Roznerski) i prosi, by przekazała je Eryce (Marta Juras).

Kuzynka Mostowiaków odpowiada na anons Chodakowskiego. Kilka godzin później Marcin zjawia się w miasteczku, by spotkać się z ukochaną. Janka (Joanna Osyda) jest chora z zazdrości. Chce rozdzielić parę, a jedynym sposobem jest zmuszenie siostry do wyjazdu z Polski.

Marcin towarzyszy też Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) na spotkaniu z przyjaciółką zmarłej ciotki, Łucji. Zakonnica wyjawia im, że siostra Aleksandry żyje.

Tymczasem Tomek (Andrzej Młynarczyk) wraca z USA. Mówi bliskim, że rozstał się z Małgosią (Joanna Koroniewska), lecz ukrywa przed teściami, że ukochana miała romans z Michałem (Paweł Okraska). Boi się, że dla Lucjana (Witold Pyrkosz) byłby to zbyt wielki wstrząs i jego serce mogłoby tego nie wytrzymać.

W pracy Agnieszka (Magdalena Walach) przekazuje Chodakowskiemu niepomyślne wieści. Okazuje się, że Paulina (Agnieszka Żulewska) zaginęła.

Budzyński (Krystian Wieczorek) umawia Łukasza (Adrian Żuchewicz) na rozmowę z Kazanem (Olgierd Łukaszewicz). Chce, by profesor wpłynął na chłopaka i przekonał go, by nie przerywał studiów medycznych.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, m-jak-miłość.pl, vod.tvp.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 28.01.2014 19:59
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl