Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość" online odcinek 1033 na vod.tvp.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

"M jak miłość" online odcinek 1033 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"M jak miłość" odcinek 1033 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1033 w telewizji w poniedziałek, 20.01.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1033 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1033 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1033 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1033 - streszczenie, co się wydarzyło?

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) odchodzi z firmy Grzegorza (Wojciech Majchrzak). Otwarcie przyznaje szefowi, że powodem rezygnacji było rozstanie z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Nie ma ochoty widywać się z byłym chłopakiem w biurze.

Grzegorz, któremu szczerze żal dziewczyny, zapewnia jej posadę u swojego kolegi.Tymczasem Marcin jedzie z Aleksandrą 9małgorzata pieczyńska) do klasztoru na spotkanie z siostrą przełożoną. Wypytują zakonnicę o Olka.

Magda (Anna Mucha) powoli odzyskuje siły po operacji. Z kolei Paweł (Rafał Mroczek) postanawia w końcu otwarcie pomówić z Alą (Olga Frycz). Kobieta jednak, po tym jak ukochany o mało nie ożenił się z jej rywalką, uważa sprawę za zamkniętą i zrywa z nim.

Tymczasem Zduńscy (Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek) wydają na Deszczowej przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. W trakcie zabawy Irek (Maciej Jachowski) wciąż zazdrosny o Mirkę (Andżelika Piechowiak) atakuje Lubińskiego (Tomasz Borkowski). Poszkodowany odgraża się, że zgłosi sprawę na policji, a Podleśny trafi za kratki. Gdy Mirka odwiedza Roberta w domu i prosi, by tego nie robił, mężczyzna wykorzystuje sytuację i składa Kwiatkowskiej niedwuznaczną propozycję.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. emagu

  • Autor: oprac. emagu
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, m-jak-miłość.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 20.01.2014 20:45
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl