Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość" online odcinek 1020 na vod.tvp.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

"M jak miłość" online odcinek 1020 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"M jak miłość" odcinek 1020 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1020 w telewizji we wtorek, 26.11.2013 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1020 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1020 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1019 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl
"M jak miłość" odcinek 1019 - co się wydarzy?

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1020 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1020 - co się wydarzyło?

Paweł (Rafał Mroczek)niepokoi się o zdrowie Magdy (Anna Mucha). Zmusza przyjaciółkę, by poszła do lekarza. Doktor robi jej EKG, a następnie daje skierowanie do szpitala.

Tymczasem Kinga (Katarzyna Cichopek) zmienia pracę.Zduńska zgadza się weekendowy wyjazd integracyjny. Nie wie jeszcze, że spotka na nim Lubińskiego (Tomasz Borowski). A sąsiad wciąż nie daje Kindze spokoju, uparcie próbuje zdobyć jej serce. Nęka Zduńską e-mailami i SMS-ami, a nawet zakrada się do ogrodu i zostawia jej portret, który sam narysował.

Z kolei Monika (Anna Wendzikowska) przyłapuje Wernera (Jacek Kopczyński) na flircie z Martą. Prawniczka jest szalenie zazdrosna. Robi ukochanemu karczemną awanturę najpierw w pracy, a później w kawiarni. Jest zupełnie nieświadoma, że ich kłótnię słyszy przypadkiem Agnieszka. Olszewska radzi później koledze, by zerwał z Moniką.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. emagu

  • Autor: oprac. emagu
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl, MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, m-jak-miłość.pl, vod.tvp.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 26.11.2013 21:15
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl