Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość" online odcinek 1017 na vod.tvp.pl w internecie za darmo
top 10 seriali

"M jak miłość" online odcinek 1017 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

"M jak miłość" odcinek 1017 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1017 w telewizji w poniedziałek, 18.11.2013 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1017 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1017 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1017 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1017 - co się wydarzyło?

Paweł (Rafał Mroczek) jest załamany. Zduński traci nadzieję, że wkrótce odzyska wolność. Na dodatek wdaje się w bójkę ze współwięźniem.

Grzegorz (Wojciech Majchrzak) namawia Marcina (Mikołaj Roznerski) , żeby zjawił się na ślubie Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) Obiecuje, że w zamian zapomni o aferze z Weroniką.Chodakowski informuje matkę, że przyjedzie do Wiednia na ceremonię, ale zapowiada, że po uroczystości nie chce jej więcej znać.

Natomiast Łukasz (Franciszek Przybylski)chce pożyczyć od Budzyńskiego pieniądze na nowy motocykl. Gdy Marta dowiaduje się o planach syna, zabrania mu jazdy na jednośladzie.

Wiktor (Piotr Grabowski) przedstawia Wojciechowskiej swoją nową partnerkę - Jolę. W ten sposób Marta odkrywa, że Andrzej znów ją oszukał. Mąż twierdził, że jego nowa szefowa wcale nie jest atrakcyjna.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. emagu

  • Autor: oprac. emagu
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, vod.tvp.pl, www.m-jak-milosc.pl
  • Publikacja: 18.11.2013 21:10
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl