Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość" online odcinek 1009 w internecie za darmo na vod.tvp.pl
top 10 seriali

"M jak miłość" online odcinek 1009 w internecie za darmo na vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1009 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1009 w telewizji we wtorek, 15.10.2013 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1009 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1009 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz:  "M jak miłość" odcinek 1009 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1009 - co się wydarzyło?


Marta (Dominika Ostałowska) zaczyna pracę z kancelarii i odkrywa, że będzie musiała współpracować z Wiktorem (Piotr Grabowski). Pierwszym klientem prawniczki zostaje Lubiński (Tomasz Borkowski). Po wizycie w kancelarii Robert odwiedza Kingę (Katarzyna Cichopek). Opowiada Kindze o dramatycznym wydarzeniu, przez które zakończyło się jego małżeństwo. Okazuje się, że mężczyzna spowodował wypadek samochodowy, w którym zginął jego synek, Michał.

Krystyna (Hanna Mikuć) i Wojciech (Emilian Kamiński) po pożarze w domu nadal pomieszkują na Deszczowej. Piotrek (Marcin Mroczek) zaczyna mieć dosyć kłopotliwych lokatorów. Filarski (Andrzej Precigs) chce się przyznać, że zaprószył ogień. Nim jednak się na to zdobywa, policja ustala, że doszło do podpalenia i za podejrzanych uznaje właścicieli domu.

Basia (Teresa Lipowska) wyjeżdża z Anią (Weronika Wachowska) do sanatorium. Poznaje tam cieszącego się powodzeniem u kuracjuszek, Stanisława Sieńczyłłę (Włodzimierz Matuszak).

Obejrzyj: M jak MIŁOŚĆ ONLINE - wszystkie NOWE ODCINKI w internecie >>>

ewydanie
ewydanie

opr. Natalia Molcan

  • Autor: opr. Natalia Molcan
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 15.10.2013 21:46
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl