Oglądasz: Strona główna » M jak miłość odcinek 1045 online na vod.tvp.pl za darmo w internecie
top 10 seriali

M jak miłość odcinek 1045 online na vod.tvp.pl za darmo w internecie

"M jak miłość" odcinek 1045 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1045 w telewizji we wtorek, 4.03.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odcinek 1045 przed premierą w TVP2 nie został umieszczony na vod.tvp.pl, ale dzień później "M jak miłość" odc. 1045 online za darmo - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1045 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1045 - streszczenie, co się wydarzy?

W dniu rozprawy Łukasz (Adrian Żuchewicz) wpada w panikę i ucieka autostopem do Gdańska. Lucjan (Witold Pyrkosz) próbuje zmusić chłopaka do powrotu. Dzwoni do wnuka i przekonuje, że nikt z rodziny Mostowiaków nie jest tchórzem. Wkrótce pojawiają się kolejne problemy...

Werner (Jacek Kopczyński), który miał reprezentować w sądzie Łukasza, nagle trafia do szpitala. Jedyną osobą, która może zastąpić doświadczonego adwokata jest Piotrek (Marcin Mroczek). Tymczasem Budzyński (Krystian Wieczorek) w ostatniej chwili próbuje znaleźć dowody, które potwierdzą, że Łukasz jest niewinny. Jedzie na spotkanie z Olą, właścicielką sklepu, obok którego doszło do wypadku.

Paweł odbiera telefon od Lidki (Maja Ostrowska), mistrzyni karate, której ostatnio robił zdjęcia. Dziewczyna jest pod wrażeniem jego fotografii i proponuje Zduńskiemu współpracę. W tym czasie Pawła odwiedza też mała Basia (Gabriela Raczyńska). Dziewczynka przekazuje mu swoje oszczędności i prosi, by kupił jej mamie grzejnik, gdyż w pokoju za sklepem, w którym teraz obie mieszkają, jest bardzo zimno. To będzie prezent urodzinowy.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

ewydanie

oprac. emagu

  • Autor: oprac. emagu
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl
  • Publikacja: 05.03.2014 18:57
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl