Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Tomek wraca z USA bez Małgosi. Rozstanie Gosi i Tomka ciosem dla Zosi i Mostowiaków
top 10 seriali

"M jak miłość". Tomek wraca z USA bez Małgosi. Rozstanie Gosi i Tomka ciosem dla Zosi i Mostowiaków

Bolesne rozstanie w "M jak miłość" ze zdradą w tle. To już koniec małżeństwa Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość". Po powrocie z USA Tomek nie ma już żadnych nadziei na to, że Gosia do niego wróci. W 1035 odcinku "M jak miłość" jedzie do Garbiny, by powiedzieć Zosi (Julia Wróblewska) i Mostowiakom, że rozstał się z Gosią. Przybrana córka Chodakowskich przeżywa dramat. Ze łzami w oczach wykrzykuje, że nienawidzi Gosi. Barbara (Teresa Lipowska) nie może uwierzyć, że jej córka zostawiła męża.

"M jak miłość" odcinek 1035 - poniedziałek, 27.01.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Wyjazd Tomka
do Los Angeles miał mu dać odpowiedź na pytanie czy Małgosia naprawdę ma romans z Michałem (Paweł Okraska). Niestety Chodakowski przekonuje się na własne oczy, że Łagoda mówił prawdę - Gosia zostawiła go dla byłego męża i już nie wróci do Polski.

Przeczytaj: "M jak miłość". Marek zamieszka z Ewą i Anną. Trójkącik w domu Mostowiaków w Grabinie

Tomek przeżywa trudne chwile, ale wie, że musi być silny ze względu na Zosię i teściów. Postanawia bowiem, że nic im nie powie o zdradzie Małgosi. Kiedy jedzie do Grabiny po córkę ukrywa przez Mostowiakami, że ukochana ma romans z Michałem. Boi się, że dla Lucjana byłby to zbyt wielki wstrząs i jego serce mogłoby tego nie wytrzymać. Tylko Markowi (Kacper Kuszewski) zwierza się z tego, co zaszło między nim a żoną.

- Gosia jest pod wpływem Michała. To on podejmuje za nią wszystkie decyzje. Boję się, że zabierze mi Wojtusia... - przyznaje otwarcie przed szwagrem. Mostowiak początkowo nie wierzy w to, co mówi Tomek, ale po chwili zdaje sobie sprawę, że Łagoda jest przecież zdolny do najgorszej podłości.

Patrz: "M jak miłość". Agnieszka ranna w strzelaninie. Ratuje życie Tomkowi - zdjęcia

Widok Tomka bez Gosi budzi przerażenie Barbary, która poprzedniej nocy miała koszmar z córką w roli głównej. Gdy zięć ze łzami w oczach wyznaje Mostowiakom, że rozstał się z Małgosią, Barbara oczekuje wyjaśnień. Chce wiedzieć jak to możliwe? Co się stało w USA? Dlaczego córka i zięć postępują tak impulsywnie, nie zważając na to, że rozbijają rodzinę?

Tomek prosi teściową, by o nic nie pytała, bo nie jest w stanie nic jej powiedzieć. Mostowiakowie są wstrząśnięci rozpadem małżeństwa Chodakowskich, lecz najbardziej ich rozstanie przeżywa Zosia.

- Gosia nigdy nie była moją mamą.Tomek, ona zostawiła i ciebie i mnie! Nienawidzę jej - mówi zapłakana dziewczyna tuląc się do Tomka, którego pierwszy raz nazywa swoim tatą.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku

ewydanie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl, MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, m-jak-miłość.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 14.01.2014 09:20
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl