Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Magda nie umrze. Karolina dawcą serca dla Madzi
top 10 seriali

"M jak miłość". Magda nie umrze. Karolina dawcą serca dla Madzi

Chora Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" wie, że jedyną szansą na przeżycie jest dla niej przeszczep serca. W 1032 odcinku "M jak miłość" znajduje się dawca serca dla umierającej Madzi. Chociaż Magda nie wie komu zawdzięcza życie, to staje się jasne, że podczas operacji zostaje jej przeszczepione serce Karoliny (Aleksandra Kusio), zmarłej w wypadku przyjaciółki Łukasza (Adrian Żuchewicz).

update counter

"M jak miłość" odcinek 1032 - wtorek, 14.01.2014, o godz. 20.40 w TVP2

Choroba Magdy
z "M jak miłość", która cierpi na zapalnie mięśnia sercowego od kilku tygodni dostarcza fanom serialu wielu wzruszeń. Desperacka walka Madzi o życie nie zakończy się tak szybko. Po operacji przeszczepu serca minie sporo czasu nim Magda odzyska pełnię sił.

Już w 1032 odcinku "M jak miłość" Madzia dostaje od losu szansę na nowe życie. Dosłownie w ostatnim momencie, bo ze względu na stale pogarszający się stan zdrowia pacjentki, lekarze musieli ją podłączyć do respiratora. Kiedy Paweł (Rafał Mroczek) załatwia wszystkie formalności związane ze ślubem, do szpitala przychodzi wiadomość, że jest nowe serce dla Magdy.

Przeczytaj: "M jak miłość". Łukasz w więzieniu za śmierć Karoliny

W tym samym czasie Wiktor Żak (Piotr Grabowski) decyduje się odłączyć córkę od respiratora. Nie ma już bowiem żadnej nadziei, że ciężko ranna po wypadku Karolina, u której lekarze zdiagnozowali śmierć pnia mózgu, wróci do życia. Chociaż jej serce nadal bije, jest ciepła i wciąż oddycha, to z medycznego punktu widzenia zmarła, bo jej mózg nie daje żadnych oznak życia.

Patrz: ''M jak miłość''. Paulina i Tomek lądują razem w łóżku!

Madzia, która przeczuwa, że operacja może  się nie udać, pisze list pożegnalny do Pawła. Wyznaje w nim przyjacielowi, że jak tylko wróci do zdrowia i dożyje 40 lat, to zgodnie z ich umową wezmą ślub. Oświadczyny Pawła traktuje jak obietnicę wspólnego życia, ale tylko wtedy gdy oboje będą samotni.

Na szczęścia operacja Magdy kończy się sukcesem. Pacjentka przez dobę jest utrzymywana w stanie śpiączki, lecz później odzyskuje przytomność i powoli wraca do sił. Madzia nie wie, komu zawdzięcza życie, bo lekarze nie zdradzają jej imienia i nazwiska dawcy. Mówi tylko, że to dziewczyna w podobnym wieku, która zginęła śmiercią tragiczną.

Czy Magda dowie się, że w jej piersi bije serce Karoliny? W 1034 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) domyśla się, że córka Wiktora uratowała życie Magdzie.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na FacebookuWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odcinek-1032-lukasz-w-wiezieniu-za-smierc-karoliny_374221.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odcinek-1032-lukasz-w-wiezieniu-za-smierc-karoliny_374221.htmlWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odcinek-1032-lukasz-w-wiezieniu-za-smierc-karoliny_374221.html
ewydanie

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, m-jak-miłość.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 14.01.2014 07:12
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl