Oglądasz: Strona główna » M jak MIŁOŚĆ odc. 965. TOMEK UZALEŻNIONY od LEKÓW uspokajających
top 10 seriali

M jak MIŁOŚĆ odc. 965. TOMEK UZALEŻNIONY od LEKÓW uspokajających

M jak MIŁOŚĆ odc. 965 w poniedziałek, 11.02.2013 w TVP2. Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Małgosia (Joanna Koroniewska) przyjechali do Grabiny, by sparaliżowany Tomek mógł przebywać na świeżym powietrzu i wreszcie wyrwał się z czterech ścian mieszkania. Chodakowski jest jednak w fatalnym stanie psychicznym. Małgosia żali się matce, że mąż odrzuca jej pomoc. Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) niepokoi sie o zięcia. Kiedy w 965 odcinku M jak MIŁOŚĆ znajduje opakowanie po lekach uspokajających podejrzewa, że Tomek uzależnił się od antydepresantów. Czy Tomek będzie chodził i przestanie faszerować się lekami?

M jak MIŁOŚĆ. Joanna Koroniewska BŁAGAŁA o ŚMIERĆ. Co się stanie z Małgosią? >>>Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-joanna-koroniewska-bagaa-o-smierc-co-sie-stanie-z-malgosia_303902.html

Na pomysł wyjazdu do Grabiny wpadła Małgosia. Tomek niechętnie dał się namówić żonie na krótki pobyt na wsi w jej rodzinnym domu, ale kiedy w 964 odcinku M jak MIŁOŚĆ przyjeżdżają do Grabiny Mostowiakowie są przerażeni jego stanem psychicznym. Chociaż Tomek zawsze traktował teściów jak własnych rodziców, to teraz kiedy porusza się na wózku źle się czuje w ich domu.

Sparaliżowany Tomek dręczy się tym, że jest zdany na pomoc Małgosi, Barbary, a nawet Mateusza (Krystian Domagała), który wyprowadza go na spacery.  Małgosia coraz gorzej znosi kalectwo męża. W szczerej rozmowie z matką przyznaje się, że brakuje jej sił do walki o zdrowie Tomka.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odc-966-tomek-staje-na-wlasnych-nogach-czy-tomek-bedzie-chodzil_303190.html


Basia Mostowiak postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać zięcia, by przyjął pomoc i wsparcie najbliższych. Impuls do działania daje jej szokujące odkrycie. W M jak MIŁOŚĆ odc. 965 w rzeczach Tomka znajduje opakowanie po lekach uspokojających. Podejrzewa, że Tomek uzależnił się od tabletek antydepresyjnych.

Mostowiakowa Basia odbywa z zięciem poważną rozmowę. Stara się nie naciskać i nie sprawiać mu przykrości, ale dosyć dobitnie upomina Tomka, by odstawił antydepresanty i uwierzył w siebie. To dzięki teściowej Chodakowski w końcu zdaje sobie sprawę, że nie może dłużej użalać się nad sobą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu M jak MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odc-966-tomek-staje-na-wlasnych-nogach-czy-tomek-bedzie-chodzil_303190.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odc-966-tomek-staje-na-wlasnych-nogach-czy-tomek-bedzie-chodzil_303190.html

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: m-jak-miłość.pl, www.m-jak-milosc.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 07.02.2013 06:55
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:36
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl