Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Małgosia wróci do "M jak miłość", ale z nową twarzą. Joanna Koroniewska zastąpiona inną aktorką
top 10 seriali

"M jak miłość". Małgosia wróci do "M jak miłość", ale z nową twarzą. Joanna Koroniewska zastąpiona inną aktorką

Małgosia z "M jak miłość" nie umrze w USA, a bohaterka, którą przez niemal 13 lat grała Joanna Koroniewska, wróci do serialu. Scenarzyści "M jak miłość" planowali już śmierć Małgosi, ale mówi się, że najmłodsza córka Mostowiaków jeszcze przed wakacjami 2014 znów pojawi się w "M jak miłość". Będzie to jednak nowa Małgosia, bo Joanna Koroniewska nie wraca na plan serialu. Producenci "M jak miłość" chcą przywrócić wątek Gosi Chodakowskiej.

Joanna Koroniewska w lutym 2012 roku odeszła z "M jak miłość", więc twórcy seriali zdecydowali się wysłać Małgosię z Michałem Łagodą (Paweł Okraska) do USA gdzie już niebawem miała zginąć w wypadku. Teraz chodzą słuchy, że śmierć Małgosi nie dojdzie do skutku, bo scenarzyści postanowili nie rezygnować z wątku tej bohaterki.

Przeczytaj: "M jak miłość". Paweł i Ala będą razem! Zduński znów się zakocha

Jak podaje "Fakt" jeszcze pod koniec tego sezonu "M jak miłość", czyli tuż przed wakacjami 2014 na ekranach pojawi się nowa Małgosia. A jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że Gosia zginie w wypadku tak jak Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Śmierć miała dopaść niewierną żonę Tomka (Andrzej Młynarczyk) podczas jej podróży po Stanach Zjednoczonych z byłym mężem.

Patrz: "M jak miłość". Wieczorek nic nie wie o odejściu Dominiki Ostałowskiej z "M jak miłość"

Według "Faktu" nowa Małgosia pojawi się w "M jak miłość" w czerwcu 2014 roku. Osoba z biura serialu zdradza gazecie, że powrót Gosi nie oznacza, że na plan wraca także Joanna Koroniewska. Aktorka, która od samego początku wcielała się w tę postać nie pojawi się na ekranie, bo zastąpi ją inna aktorka.

Casting na nową Małgosię zostanie zorganizowany w grudniu, bo jak czytamy w gazecie, dopiero co zapadła decyzja o przywróceniu tej bohaterki do "M jak miłość".

W rozmowie z portalem SuperSeriale.pl Karolina Baranowska, która jest odpowiedzialna za promocję seriau, nie zaprzeczyła, że nowa Małgosia pojawi się w "M jak miłość".

- Przywrócenie postaci Małgosi Mostowiak to jeden z pomysłów, które rozważa producent i scenarzyści serialu. W tej chwili trwają prace literackie nad dalszym przebiegiem wątków, a następnie być może odbędą się zdjęcia próbne. Chcemy usłyszeć opinię Widzów w tej sprawie i w gruncie rzeczy od tego będzie zależało, jak się potoczą dalsze losy tej postaci - wyjaśniła.

Zobacz: Co nowego w "M jak miłość" jesienią 2013? - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA, MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA, MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA, MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl, mjakmilosc.tvp.pl, www.m-jak-milosc.pl, © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 29.10.2013 07:45
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl