Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Marcin wpada w sidła Janki. Miłość do Marcina poróżni Jankę z Eryką
top 10 seriali

"M jak miłość". Marcin wpada w sidła Janki. Miłość do Marcina poróżni Jankę z Eryką

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) i Eryka Buford (Marta Juras) z "M jak miłość" zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale na drodze do ich szczęścia stanie Janka (Joanna Osyda). Starsza siostra Eryki, której także spodobał się Marcin zrobi wszystko, by Chodakowski nie odnalazł tajemniczej dziewczyny, którą uratował w rzece w Grabinie. A że chłopak jest podatny na wdzięki pięknych kobiet, to bardzo szybko wpadnie w jej sidła i wplącze się w miłosny trójkąt. Z kim będzie Marcin z "M jak miłość"?

update counter

Pierwsze spotkanie Marcina i Eryki z "M jak miłość" w 1026 odcinku serialu ma bardzo dramatyczny przebieg, ale jest początkiem wielkiego uczucia. Chodakowski drugi raz w życiu się zakochuje. Chociaż po burzliwym rozstaniu z Agnieszką (Magdalena Walach) nie wierzył, że jeszcze kiedyś trafi go strzała Amora. Z miłości do Eryki jest w stanie nawet zakończyć swój związek z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz).

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Mikołaj Roznerski i Marta Juras wciąż razem. Romans z Olgą Bołądź to tylko plotki

Po uratowaniu Eryki i wspólnie spędzonych romantycznych chwilach nad rzeką Chodakowski musi wracać do Warszawy. Randka w blasku księżyca nie dochodzi do skutku. Eryka czeka na Marcina nad wodą, ale chłopak już się nie pojawia. Niestety minie sporo czasu nim Marcin odnajdzie swoją ukochaną...

Patrz: "M jak miłość". Paweł oświadcza się Magdzie. Ślub w "M jak miłość" na łożu śmierci

Kiedy w 1029 odcinku "M jak miłość" Marcin znów zjawia się w Grabinie, nie może natrafić na żaden ślad Eryki. Jedzie do Lipnicy, do sklepu Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) licząc na to, że ekspedientka pomoże mu w poszukiwaniach tajemniczej Eryki.

Wyznaje Jance, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Prosi dziewczynę, by pomogła mu odnaleźć piękną nieznajomą. Nie zdaje sobie sprawy, że chodzi mu o siostrę kuzynki Mostowiaków. Tyle tylko, że Janka nie zamierza bawić się w swatkę swojej siostry. Jej także Marcin wpada w oko, więc chce mieć go tylko dla siebie.

W "Kulisach serialu M jak miłość" Mikołaj Roznerski i Joanna Osyda zdradzili jak potoczą się losy Marcina i Janki. Wszystko wskazuje na to, że Chodawski nie tak szybko odnajdzie ukochaną Erykę. - Marcin po raz kolejny znalazł się między młotem a kowadłem. Nie wiadomo do końca czy on jest ofiarą czy kreatorem trójkątu miłosnego - powiedział Roznerski.

Między Janką a Eryką dojdzie do rywalizacji o serce Marcina. Chociaż on będzie bardziej uczuciowo i emocjonalnie związany z młodszą z sióstr Buford, to Janka nie odpuści sobie tak łatwo. W nowych odcinkach "M jak miłość" w 2014 roku Janka zacznie uwodzić Chodakowskiego...

Zobacz: ''M jak miłość''. Wypadek Łukasza. Syn Marty zabije na motorze KarolinęWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-odcinek-1029-wypadek-lukasza-syn-marty-zabije-na-motorze-karoline_371383.html

- Janka zachowuje się rywalka. Żadna więzy krwi nie mają tu nic do rzeczy. To przykra sytuacja kiedy siostry, które całe życie się wspierały, stają się największymi wrogami. W tej chwili one są tak zacietrzewione i walczą o miłość dla siebie, że wydaje im się, że inaczej nie można - wyznała Joanna Osyda.

Marcin, desperacko poszukując Eryki w Grabinie i Lipnicy, zacznie rozwieszać po wsiach ogłoszenia z informacją, że szuka dziewczyny, w której beznadziejnie się zakochał i która nie umie pływać. A Janka, która już nie raz pokazała, że jest zdolna do wszystkiego, by osiągnąć swój cel zadba o to, żeby je jak najszybciej zniszczyć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl
  • Publikacja: 17.12.2013 09:35
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl