Oglądasz: Strona główna » "M jak miłość". Marcin poderwie Jankę Buford i jej siostrę Erykę
top 10 seriali

"M jak miłość". Marcin poderwie Jankę Buford i jej siostrę Erykę

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2013 wokół Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) zaczną się kręcić dwie nowe kobiety - Janka Buford (Joanna Osyda) i jej przyrodnia siostra Eryka (Marta Juras). Kasia, która bez wznajemności kocha się w Marcinie nie zamierza jednak odpuścić. W nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2013 zapowiada się ostra walka trzech dziewczyn o serce Marcina. Kogo wybierze i z kim w końcu będzie Marcin z "M jak miłość"?

Eryka Buford to nowa bohaterka, która pojawi się w "M jak miłość" w nowych odcinkach 14 sezonu, ale dopiero na początku 2014 roku. Przyrodnia siostra Janki Buford przyjeżdża do Grabiny, by podziękować Lucjanowi (Witold Pyrkosz) i Barbarze (Teresa Lipowska) za ratunek. To dzięki pomocy Mostowiaków Eryce udaje się pokonać śmiertelną chorobę - nowotwór mózgu.

>>> "M jak miłość". Marcin znów namiesza. Kasia pójdzie w odstawkę przez Erykę?

Pojawienie się w życiu Janki przyrodniej siostry wprowadzi sporo zamieszania także w życiu Mostowiaków, bo obie dziewczyny zatrzymają się w Grabinie. Po brutalnym gwłacie Janka przejdzie przemianę.

- Eryka przylatuje ze Stanów Zjednoczonych i powoli osiedla się w Polsce. W tej chwili kręcimy jeszcze letnie odcinki "M jak miłość". Janka zmienia zupełnie swoje oblicze. Zakochuje się pierwszy raz w jakimś mężczyźnie i to troszeczkę psuje jej relacje z siostrą, bo jej siostra też zakochuje się w tym samym facecie - zdradziła w "Kulisach M jak miłość" Joanna Osyda.

>>> "M jak miłość". Mikołaj Roznerski i jego dziewczyna Marta Juras razem w "M jak miłość"


Już wiemy, że miłością Janki i Eryki będzie nie kto inny, tylko Marcin Chodakowski, największy uwodziciel w "M jak miłość". Marcin poznaje Erykę w bardzo dramatycznych okolicznościach. Ratuje siostrę Janki przed utonięciem.

Jak na nowe rywalki zareaguje Kasia, która przecież na razie bezskutecznie ugania się za Marcinem? O tym widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki "M jak miłość" dopiero na początku 2014 roku.

- Marcin to dobry chłopak, tylko troszeczkę pogubiony. Po prostu nie nadąża za samym sobą. W nowym sezonie "M jak miłość" są trzy kandydatki do podrywu. Jedną z nich jest Joanna Osyda, jest jak zawsze Agnieszka Sienkiewicz  oraz nowa aktorka Marta Juras - powiedział Mikołaj Roznerski, który prywatnie jest chłopakiem serialowej Eryki.Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-mikolaj-roznerski-i-jego-dziewczyna-marta-juras-razem-w-m-jak-milosc_343439.html

>>> Co nowego w "M jak miłość" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

Zobacz cały wywiad z Mikołajem Roznerskim na se24.tv >>>
Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/m-jak-milosc-marcin-znow-namiesza-kasia-pojdzie-w-odstawke-przez-eryke_351677.html

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl, MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl
  • Publikacja: 08.09.2013 11:09
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl